Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik nektek...

Melyik név tetszik nektek legjobban a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Szilágyi Szofi Zselyke

vagy

Szilágyi Natasa Lana


illetve



Szilágyi Marcell Zsombor

vagy

Szilágyi Bence Dániel


Fiúból és lányból is 1-1-et írjatok lécci :) Előre is köszi.


2013. nov. 30. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
a lány nem..de fiu:Szilágyi Bence:)
2013. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Miért nekünk kell, hogy tetsszen? Nem a mi gyerekünk neve lesz!
2013. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A lányok közül egyik sem tetszik.

A fiúk közül a Bence.

2013. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kettes, nem arra kertelek, hogy nevezd el a gyerekemet, hanem hogy mondj velememyt, de ha nem megy, nem is kell irni. -.-
2013. nov. 30. 20:32
 5/23 anonim ***** válasza:
Szilágyi Szofi Zselyke,Szilágyi Marcell Zsombor
2013. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Kettes vagyok, igen, gondoltam hogy ezt fogod válaszolni, de a kérdés az volt, hogy nekünk melyik tetszik. Erre válaszoltam, hogy nem nekünk kell tetszeni. Az ilyen kérdésekből egyébként mindig vita van, mert mindenkinek más tetszik. Ezért nincs értelme megkérdezni idegen emberektől ilyet. A ti gyereketek, ti fogjátok valahogy hívni. Különben a Natasa meg a Zselyke nagyon gagyi, most minden második kislány az lesz.
2013. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is az 5. válaszadóval értek egyet: Szilágyi Szofi Zselyke, Szilágyi Marcell Zsombor. :)
2013. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Lányból nekem a Szofi Zselyke, mert a Natasa és a Lana az a-k miatt nekem kicsit sok :) De külön szerintem szépek :)


Fiúból pedig a Bence Dániel. A Marcell és a Zsombor is csak külön külön tetszik, így nekem egymás után szintén sok. Alapjába véve szerintem szép nevek :)

2013. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen, a Natasa Lana egyebkent nekem is sok, de annyira tetszik mindketto :)


Ja es meg mielott barki ramtamadna, mert ez mar jellemzo ezen az oldalon : IGEN, Berki miatt valasztottam a Natasat es a Zselyket is, de nem erdekel, ha emiatt leszolnak.

2013. nov. 30. 20:53
 10/23 anonim ***** válasza:

A Szofi Zselyke nekem olyan furán hangzik együtt, a Szofi tetszik, Zselyke nem :-(. Szofi Natasa nem tetszik?

Fiúból a Bence Dániel tetszik.

2013. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!