Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 Hónapos, stabilan ülő...

8 Hónapos, stabilan ülő fiamat beleültethetem a Tescos bevásárlókocsi ülőkéjébe?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Bele
2013. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ülés miatt igen, bár azokat a kocsikat annyian fogdossák, hogy ilyen pici babát, akinek a keze szinte állandóan a szájába vándorol, biztosan nem ültetnék bele.
2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy bacis nagyon, de mindenhova viszek a.b. törlőkendőt, és muszáj elmennem vele bevásárolni, kenguruban utál lenni...szóval kénytelen leszek belerakni.
2013. dec. 1. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni bevásárlókocsi takarót direkt erre az esetre, hogy a baba ne tudja rágcsálni a tolókart, így kibéleli az ülõkét, és takarja a tolókart is.
2013. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beültetheted nyugodtan, viszont a törlőkendő szerintem nem elég, legalábbis engem nem nyugtatott meg, mert gyakorlatilag az első pár alkalommal körbenyalata az egész kocsit, az a rész, amivel összerakosgatják a kocsikat, az volt a kedvence :)

Úgyhogy nagyon jó megoldás az ülőbetét, nekünk ilyen van:

[link]

Tökéletes a mérete minden tescos-auchanos kocsira (ezekbe járunk, de gondolom a többire is illik, olyan nagy eltérén nem lehet köztük)

2013. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is a kocsitakarót javasolnám,nekem anyósom varratta ismerősével,de ha te tudsz varrni simán találsz szabásmintát hozzá neten.

Off:tök érdekes,h ennyien használják ezt a cuccot,minket szinte mindig megbámultak vele,de szerintem nagyon hasznos találmány:D

2013. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok, minket is megbámultak állandóan, és sosem láttam senkit, aki ilyesmit használt volna, pedig fórumokon sokan vannak :)
2013. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, köszi :)
2013. dec. 2. 00:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!
2013. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!