Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fp tanuló kutyát hogyan...

A fp tanuló kutyát hogyan tisztítjátok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem pont FP, hanem Vtech és Leapfrog beszélő-tanuló állatunk van, de a válasz szempontjából mindegy is.

Kimosni, teljesen vízben eláztatni szigorúan tilos, mert tönkremegy az elemes rész (vagy berozsdásodik...)

Én textíliákra fújható Ariel vagy W5 (lidl márka) folttisztítót vagy frosch folyékony mosószert szoktam a megnedvesített textiles felületre fújni és körömkefével kisúrolom.

Aztán jó sokáig hagyom száradni- nekem ennél jobb megoldás még nem adódott, de én is kíváncsi vagyok, más hogyan csinálja.


Ezzel a módszerrel azért nekem a felületi szennyeződés kijön (más meg nem nagyon van, mert nem engedem a sárban húzni-vonni vagy leönteni stb.)

Szép napot.

2013. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!