Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenhetném a száját?

Mivel kenhetném a száját?

Figyelt kérdés

11 hósomnak nagyon csúnyán ki van száradva a szája és ki van cserepesedve,de olyan szinten hogy minden nap vérzik neki,már tiszta seb.

Pedig iszik elég folyadékot.Mivel kenhetném neki?


2013. dec. 3. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen azonnal vidd el orvoshoz, hogy megkaphassa a kellő gyógyszert és a kezelést ha szükséges!

Orvosnak látnia kell!


Üdv

2013. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha már sebes, akkor én is elvinném orvoshoz. Egyébként a gyógyszertárban lehet kapni szőlőzsírt, amiben semmi illatanyag illetve káros anyag nincs, nem baj, ha véletlenül lenyalja. Az én nagyobb lányom is szenvedett ettől, nekünk gyerekorvos ajánlotta ezt a megoldást.Minimális összegbe kerül, és elég sokáig kitart.

A sebesedés miatt viszont előbb vidd orvoshoz, nehogy komolyabb gond legyen belőle.

2013. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Labello
2013. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez van 3 éves lányomnál, borzasztó csúnya neki. Én Bephantennel kenem, nem a popsikrémmel hanem a sebre való verzióval. Nagyon nagyon jó! Onnan jutott eszembe, hogy mikor sminktetoválták a számat nekem is ezzel kellett a sebet kenegetnem, míg be nem gyógyult.


Kislányomnak annyira kifúja a szél, a hideg a száját, hogy szinte duplájára dagadt, kipirosodott, kirepedt, nagyon nagyon csúnya volt. A Bephanten 1-2 nap alatt tökéletesen helyrehozta. Gyakran kell kenni (mivel leeszi, lenyalja, leissza), éjszakára és mielőtt kiviszed a hidegre jó vastagon is kenheted.


Én azért ezzel nem rohannék vele orvoshoz, próbáld ki a Bephantent, ha 1-2 nap alatt nem javul akkor vidd el.

2013. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el, mi van a Labellóban. Nem fogod a gyerekedre kenni. A Bepanthent lenyalhatja?

Inkább natúrkozmetikumokat használj (DM a legjobb állítólag).

Ha van kedved kotyvasztani, akkor házilag is készíthetsz, abban garantáltan nincs kemikália.

Ha nagy a gáz, akkor kenheted a sima mezei mandula-, vagy olívaolajjal is. Ezerszer jobb, mint egy Labello.

2013. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Labelloval biztos nem fogom kenni!

Kipróbálom akkor a Bepanthent,meg a gyógyszertári szőllőzsírt,ha nem hatnak,akkor majd elviszem orvoshoz.

2013. dec. 3. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:

A Bephantetnől nem lesz semmi baja, nagyon hamar felszívódik. Kérdeztem a patikában is+ a gyerekorvost mielőtt elkezdtem kenni vele a gyerek száját, nyugodtan lehet vele az ajkakat kenni. Bőrgyógyászatilag tesztelt krém az is, nem hiszem hogy bármi baja lenne a gyereknek tőle, max ha egy egész tubussal megenne, de hát az nem fordulhat elő:)


Sőt mióta így bevált, minden séta előtt mindkét gyerek száját ezzel kenem be+ az arcukat is, szuper a hideg ellen és jómagam is ezt használom ver minden ajakápolót meg olajat.


Jobbulást a kislánynak!

2013. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Elnézést az OFF-ért!

A Bepanthen+ -ra gondolsz? Nem gondoltam volna... :)

2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen arra:) De most például elfogyott a B. Plus és a sima Bephantent használtam, az is nagyon jó, sőt így a hidegben még zsírosabb is mint a plus
2013. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!