Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti, reggeli junior...

Az esti, reggeli junior italokat/tejitalokat miből issza a 13 hónapos babátok? Mindenki cumisüvegből adja neki? Itatósból nem jó?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem iszik ilyeneket,de ha kakaót inna vagy tejet reggel,akkor szívószállal issza,mivel 8 hós korától nem fogadja el a cumisüveget.A teáját csőrösből issza,de csak 1 hónapja,mert elötte nem tudott még inni belőle.Fél éves korától szívószállal iszik.Egyedül 6-8hóig a vacsi tápszere volt cumisüveg.Elötte meg nem ivott folyadékot azon kivül.14hós ma
2013. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az én fiam tejet iszik, de a lényeg szempontjából ez mindegy. 1,5 éves, reggel és este cumisüvegből issza a kakaót/tejet.
2013. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenből itta a kisfiam, illetve kisbögréből.


[link]

2013. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez e Nuby van nekünk is, de a fiam állandóan szétrágja. Már nem is tudom, miből kéne neki inni adni. A pohárra azt hiszi játék, és kiöntögeti. A csőrösből is! A cumisüvegeket szétrágja.....(cumija nem kellett neki, a rágókát nem érdeklik), de egyébként még cumisüvegezik! 22 hónapos!
2013. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itatopoharbol. Sose ivott cumisuvegbol. (Nekem se iszik ilyeneket, de ez reszletkerdes)
2013. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Másfél évesen még cumisüvegből itta. Tudott inni minden másból is, de tejet csak abból volt hajlandó.

Váltottunk kakaóra estére, azt már bármiből megissza, de többnyire Ikeás keménycsőrű itatópohárból szokta.

Reggel nem iszik.

2013. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is cumisüvegből issza ezeket (vagyis ő a tápszert), de minden mást (víz, tea, gyümölcslé) itatópohárból, vagy rendes pohárból issza, igaz most rászokott, hogy a fél literes üdítős flakonból akar inni (és iszik is). Próbáltam már itatóból és pohárból is adni neki a tápszert, de úgy nem kellett neki. Este és reggel is már/még félálomban van mikor ezeket fogyasztja, gondolom így kényelmesebb neki meginni, de ha te itatósból akarod adni neki (és úgy is megissza), akkor szerintem nyugodtan adhatod abból is. Arra figyelj, hogy abból csak azt igya, szóval abba ne tegyél vizet, teát, azoknak vegyél külön egyet. Az én fiam 15 hónapos
2013. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk másfél éves korig volt tejital, aztán tej. De igazából ez mindegy is, reggel, este, bármelyik másik elalváshoz még cumisüvegből kapja. 2 éves.

Jobb, ha itatópohárból adod.

2013. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom soha nem ivott cumis üvegből,most 21 hónapos,este még szopik,de ha ezen felül iszik,bármit és bármikor,azt csak csőrös pohárból,vagy rendes kis füles pohárból teszi.
2013. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam és cumisüvegből issza a tejitalt!
2013. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!