Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van V-tech Ugri-bugri...

Akinek van V-tech Ugri-bugri teknőse?

Figyelt kérdés
Mennyire használja gyerkőcötök? Érdemes egyáltalán ilyenbe pénzt fektetni? Félek, hogy csak egyszer-kétszer ül rá a gyerek és megunja. Nem mi akarjuk venni, hanem egy rokonnak lenne ajándékötlet. Előre is köszi!
2013. dec. 6. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős a kicsi, nekünk egy hasonló játékunk van a fisher price rózsaszín hip-hop zebra. A lányom szereti és annyira ugrál rajta hogy előre halad vele néhány centit :D

Mi most amúgy is 27 hónaposan póni őrületben vagyunk így minden ami lovagolható az hódít. 1 éves korában kapta. Az első 3 hónapban kevésbé szerette, de aztán belejött.

2013. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 hónapos. Párom szerint felesleges,meg nem fogja használni, de nekem meg annyira tetszik. És sokat is olvasom, hogy mennyire szeretik a gyerekek. Sokszor ha keresztbe van a lábam, rá is szokott ülni, hogy lovagoljunk. :D
2013. dec. 6. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is ezt vett anyukám karácsonyra! Ő is 13 hónapos! :) Majd meglátjuk, mit fog vele kezdeni.. Amúgy a Metro-ba most "akciós" 15.000.
2013. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 1,5 éves, gondolkodtunk rajta, de aztán mégsem az lesz. A neten lehet kapni 12.000 körül is, mondjuk nem emlékszem mennyi a kiszállítás díja.
2013. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Igen, én is láttam ennyiért, és 990 ft a kiszállítása. Hát nagyon tanakodunk, nem tudom....
2013. dec. 6. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 1 éves születésnapjára vette a sógornőm. Tetszett Neki, ismerkedett Vele, most 14 hónapos és egyedül felül rá és le is száll róla, de csak egy pár percig ugrál rajta, naponta többször... Szerintem jó, de mi a férjemmel nem vettük volna meg.
2013. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!