Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérek szépen ajánlatot milyen...

Kérek szépen ajánlatot milyen márkájú bébiőrt vegyek ami nem búg, megbízható de megfizethető?

Figyelt kérdés
Vettem egy Baby Ono bébiőrt használtan, de visszaküldtem mert annyira búgott hogy nem tudtam használni.

2013. dec. 6. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Momert van 7000volt, szerintem egész jó.
2013. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Búg?! :O Nem is tudtam, hogy van ilyen. Nekünk Angelcare van, és ez csak akkor kapcsol be, ha zajong a pici, egyébként néma csöndben van.
2013. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor a tied jó lehet.Van olyan is Angelcare-ből ami nem légzés figyelős.Tied mennyibe került?
2013. dec. 6. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak sima bébiőr. Sajnos húzós az ára, de csak ez volt a bababoltban, és gyorsan kellett. 16 ezer volt. Vaterán, Teszveszen meg a többi ilyenen lehet, hogy találni olcsóbban is. :)
2013. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az tényleg elég húzós majd körbe nézek köszi
2013. dec. 6. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Arra érdemes odafigyelni, hogy milyen hàzban laksz. Nálunk a téglaházban tökéletesen működik a bébiőr még az udvarròl is. Anyósomék vàlyogban laknak, nàlunk már a szomszéd szobàban sem működik. Iszonyatosan bùg. A gyereket szinte nem is hallani a bùgàstòl. Ha vàlyogban laktok, nehezen fogsz megfelelő bébiőrt talàlni.
2013. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én írtam neked a másik kérdésedre! :)

Végül mi is Angelcare-t vettünk! Tényleg nem olcsó, de imádom! Nem búg, nem zúg, pont annyira érzékeny,amennyire kell!

2013. dec. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vályogház-témához: mi kőházban lakunk, bazi vastag falak, és működik. :) Nem lehet, hogy túl érzékenyre van állítva, és az alapzaj búg? Ha a legérzékenyebbre állítom, nekünk is mindenre reagál, pl. ventilátor halk zajára is. (Egyébként nagyon jó a jeladója, mert a fejhallgatómba (ami szintén rádiójeles, és ugyanazon a frekvencián működik) belekattog, ha be van kapcsolva. :D
2013. dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nem magamnak válaszoltam, én egy másik 91-es vagyok. :)
2013. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok,blokktéglából van a ház a válaszfalak meg sima téglából de a Baby Ono folyamatosan búgott akkor is ha a folyosó két végébe raktam le őket és nem lehetett állítgatni rajta sokat csak A meg B csatornát lehetett válltani,ennyi.
2013. dec. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!