Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele mikor...

Mit csináljak vele mikor csuklik? 2hetes a babám, s nagyon sokszor rájön a csuklás! Tippek!

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia nem nagyon tudsz vele mit csinálni,nállunk is ez van pedig mi már 6 hetesek vagyunk,kicsit simogasd a hátát,mi nemrég kezdtünk teázni szoktam aadni neki egy kicsit olyankor elmulik.
2009. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy csepp citromlé elmúlasztja a csuklást:nem lesz semmi baja tőle.Nekem a gyerekorvos javasolta.Hatott.Attól ne félj,hogy kimarja a gyomrát,mert egy csepp nem ierül le a gyomrába.
2009. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam semmit, elmúlt pár hét alatt.
2009. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A citromlés megoldás nem rossz csak még korai (az én orvosom szerint) én c vitamint adtam neki cebion talán és az nem árt, sőt....
2009. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazán a babákat nem zavarja, hiszen már a pociban is csuklanak. Ha Téged zavar, tedd cicire, ha egyenletesen nyel, elmúlik a csuklás (pár korty elég). Ezt a rekeszizom rángása okozza, főleg pici babáknál fordul elő gyakrabban. Olyankor gyakoribb, ha épp szopizott és a gyomor nyomja a rekeszizmot vagy pelenkázáskor, ha hűvösebb levegő éri a hasát. Ki fogja nőni ezt a gyakori csuklást egy idő után :)))
2009. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 8 hetesek vagyunk de meg most is minden szopi utan csulkik citromletöl öklendezik,sokszor meg szopik par kortyot s igymulik el.
2009. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam kilenc hetes, ő nagy büfi után szokott csuklani.Ilyenkor még mellre teszem, hogy igyon egy pár kortyot, és elmúlik, vagy simizem a hátát.De inkább az előbbi, az gyorsabb.
2009. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A babákat ugyanúgy zavarja, mint minket, és fárasztó nekik. 3 gyerekem van, mindegyik sokat csuklott és már egész kicsi korban "reklamáltak" érte, mert zavarta őket. Pár csepp Cebiont csepegtess a szájába, elmúlik tőle rögtön, a citromot azért nem javaslom, de a Cebion jó megoldás, mindig kéznél is van, bárhová mész.
2009. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!