Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kislányom, és...

4 hónapos a kislányom, és sokszor sétálunk. Mikortól lehet a babakocsi ülését dönteni, hogy kilásson és nézelődjön? Már segítséggel ül, és úgy szeret nézelődni, de még csuklik össze vissza.

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Én mind két gyereknél ilyenkor raktam abba a helyzetbe.
2010. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is: egy 4 hónapost ne ültess, még segítséggel se! Ha majd magától felül, az más, akkor már elbírja a gerince, addig csak kárt okozol vele, mert összenyomódnak a csigolyái a megterhelés miatt!

Picit megemelheted a babakocsi támláját (17-15 fokig), de csak rövid időre. Ilyenkor a gerince végig alá van támasztva, nem az terhelődik..

2010. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én addig nem ültetném, amíg magától stabilan nem tud ülni, hiszen a gerince csak akkor alkalmas erre a testhelyzetre, ha az üléshez használt izmok már kellően megerősödtek.


8 hetes kisfiú édesanyja

2010. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

első

Mármint félig fekvő félig ülő állásba

Nem ültettem.

De lányom 6 hónaposan felült, úgyhogy ő onnantól csak akkor fekszik a kocsiban, ha alszik.

2010. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy már ha csak fekvő helyzetben van, akkor unatkozik.Ha ölbe veszem, nagyon élvezi,hogy máshogy látja a világot. Viszont azt hallottam, hogyha fájna neki, vagy rossz neki hogy ültetem akkor sírna.Szerintetek?
2010. máj. 14. 10:31
 6/21 A kérdező kommentje:
És ha még ne ültessem, akkor mi a helyzet a kenguruval?3,5 kilótól használható 9 kg-ig.
2010. máj. 14. 10:33
 7/21 anonim ***** válasza:
Rosszul tájékoztattak! Nem is igazán fájna nki és nem is sírna miatta! [link]
2010. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
miert ne lehetne,felig ulnie,hiszen a babahordozoban is ulo helyzetben van , nem fekszik ott sem vizszintesen teljesen.ha nem jo neki ugyis sirna.
2010. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

első és negyedik

A kengurut mi az elejétől használtuk, 4 hónaposan kezdett kifelé nézni. rendszeresn abban vitte el magával az apja a kisboltba.

(Chicco Go)

Amúgy is nyár és meleg volt és akkora korában sokat nyűgösködött, addig legalább elvolt.

Sőt a fiam és lányom, ha nem láttak ki babakocsiból, ordítottak.

A fiamnál is használtunk kengurut, 10 éves és nincs tőle baja.

2010. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A kenguru más tészta.

Kisfiam egyébként kb. 7 hetes koráig viselte el a mózest, utána a bébihordóban vittük sétálni, mert csak abban maradt el. Természetesen nem órákon keresztül volt abban, de autóban sem tudod máshogy szállítani, csak bébihordóban. Szóval ha olyan a babakocsid, annyira megdöntheted, mintha bébihordóban lenne.

2010. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!