Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést használtok,...

Milyen autósülést használtok, bevált-e, milyen árban vettétek? Mire érdemes figyelni? Most cseréljük le az első, 0-10 kg-os ülésünket és szeretnék jól választani.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Pierre Cardin 9-36 kilós ülésünk van. Én nagyon szeretem és a baba is. Jól kilát belőle, és kényelmesnek is tűnik neki. 25000-ért vettük. Érdemes elmenni "csak körülnézzni", én ezt tettem, a nagy babaáruházakban nagyon készségesek, elmondjék mi miért jó benne. Ki kell választani a modellt és meg kell nézzni hol a legolcsóbb. Nekünk így lett a 60 ezres babaülés 25 ezer. Megkerestem, hol a legolcsóbb.
2009. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
stm starlight sp-nk van. a fiam szereti, kényelmes, és nem vészes annyira az ára sem.
2009. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!