Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok lila tescos...

Használtatok lila tescos pelenkát? BEVÁLT? Hátul az is gumis? Melyik pelenka az ami nektek jól bevált és a nagy márkákhoz képest olcsóbb. ha olyan sok pelenkát használ a kicsi az első iőkben, nem biztos, hogy a jobbat tudom neki megvenni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi lila tesco-s pelust használunk, nekünk nagyon jó. Igen, hátul gumis.

2009. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi a DM babylove pelust használjuk....nekünk is bevált,még éjjel se ázik át
2009. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a lila Tescos legjobban Liberohoz vagy a Huggieshez hasonlítható.Én szeretem.
2009. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon bevált a tescos, de ez mellett még a Rossmann saját pelusát is tudom ajánlani!

Ha nagyobb tételben akarsz vásárolni, akkor a pelenkadiszkontot is ajánlom, mi már ott is vásároltunk és elégedett voltam vele!

2009. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni, hogy a tesco-s a legolcsóbb (legalábbis én még nem találtam nála olcsóbbat) és átlag 3 havonta leakciózzák, mint most is, így darabára 27 Ft-ra jön ki.
2009. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a lila tesco-sat használjuk, jobb, mint a márkásak, és most tényleg nagyon-nagyon olcsó volt. Esetleg még a Lidl-ben veszek, ha nem járok a tesco-ba, mással már nem kísérletezek. Mondjuk a baylove-ot nem próbáltam.

Viszont egy tapasztalat: újszülöttként nem volt jó a tesco-s, mert a combrészénél nagyon nagy volt, elállt a bőrétől, pedig a súlyának megfelelőt vettem. De később már tudtuk használni.

2009. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Rossmannos Babydream vált be! Messzemenően veri a Liberót, Huggiest is!

A hátulja végig gumis, plusz az oldalpántok is. Emellett még nagyon sok pisi be tud szívni, éjjelente sosem ázik át a kisfiam. Pedig 10 hós és vacsira 270ml-t megiszik, és 11 órát alszik.


A lila Tescos hátul gumis, de nem nagyon ruganyos. Én nem szeretem, főleg,hogy után kellett vágnom, mert a derék és comb között nagy volt a pelusrész, így le kellett vágnom jópár centit belőle.

2009. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt irjátok, hogy fontos, hogy hátul is gumis legyen. Egy csomag pampers 2es pelenka van itthon, de annak nem gumis a hátulja.
2009. jan. 22. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a lila tescosat használjuk, éjjelre is, nem ázik át. Használtunk márkásabbat is - Pampers, Huggies, semmivel sem voltak jobbak, csak drágábbak.
2009. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi már mindent(szinte) kipróbáltunk. A legtöbb hasonlóan jó, de a legjobb a lila Tescos! Soha nem folyik ki semmi(igaz most már kemény dolgok vannak benn...), könnyű használni. Ráadásul nagyobb, mint a többi, így tovább használható. Ez a legolcsóbb, múlt héten is 1599 volt 68 db!(23 Ft/db!!!).

Ami viszont nagyon rossz, az a sima Tescos, ami nem lila. Az szörnyű! Meg vagy a Rossmanos-DM-es sárga sem jött be(nem tudom a nevét)

2009. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!