Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te melyik elektromos autót...

Te melyik elektromos autót vennéd meg 1 évesednek?

Figyelt kérdés
amiben eléri a lába a pedált,távirányító nélküli 20 kg használható vagy amibe még nem éri el a pedált de távirányítós és 30kg ig használható? Nem tudok dönteni.
2013. dec. 8. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiket sem! :) 1 évesnek semmiképp. Nekünk van elektromos motor, 2 évesen kapta a nagyobbik fiam (tudtunk nélkül). Ügyesen ment vele, tetszett neki, bár az nem távirányítós volt. De... A játszin, bárhol, minden gyerek menni akart vele. Ha ráunt cipelhettem, ahhoz nehéz. Boltban csak reménykedtem, hogy nem viszik el amíg vásárolunk. Emellett lassú volt, gyalog leelőztem és olyan hamar lemerült az akksija, hogy venni kellett egy másikat is. Alapból pedig a problémám vele, ami miatt értelmetlen pénzkidobásnak tartom, hogy azért mentünk le levegőzni, hogy a gyerek a friss levegőn mozogjon, fárassza magát, így viszont csak a motoron feszített. Szerintem ha van nagy kert, akkor ott elfér egy játéknak, ha már minden más megvan. Ha mindenképpen szeretnél akkus autót, akkor inkább olyat amit minél tovább használhat, tehát inkább azt amelyik 30 kilóig jó, még ha nem is éri el a pedált. 1 évesen nem fogja hiányolni, ha te távirányítod. Ja, azt nem írtam, hogy idén nyáron a fiam (5 éves) eszébe jutott a motor és vitte rajta a 10 hónapos öccsét. A kicsi így élvezte, de egyedül megijedt mikor elindult.
2013. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Taviranyitos, amit tovabb hasznalhat. Mi vettunk 1 evesen egyet, de nem erdekelte, konkretan felt benne. Es persze nagy kertunk van, abban jo, de nem vinnem ki mashova, mert valbankenyelmetlen.
2013. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem vennék neki. Szerintem ha ilyenhez vannak szoktatva idővel ellustulnak.
2013. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!