Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januárban születő babának...

Januárban születő babának kell sál? Ti mit adnátok rá?

Figyelt kérdés

Felsorolnátok, hogy mit adnátok rá, ha kiviszitek?

Milyen sapkát például, mert nem találok ilyen pici méretben meleg sapkát?


2013. dec. 8. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bundazsák vagy anorák

Kötött sapka,vagy plüss sapka + a ruha kapucnija ráhajtva

Sál,amitkörbe tudsz tekerni lazán

ÉN úgy szoktam a sálat hogy az ajka előtt lazán kijjebb húzom és az orráig felállítom....nem úgy hogy befedje az orrát hanem kb 2 cm re tőle

Kesztyű nemkell,úgyis a takaróval befeded a kezét

Ha nemtalálsz olyan kis sapit ,vastagabbat akkor írd be keresőbe hogy kötött téli ujszülött sapka... remélhetőleg találsz...bár ha kisfiú lesz akkor esetleg tudok adni

2013. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Én Brendonban vettem nagyon meleg, bélelt kis sapit, megkötős, fülét is védő fazon. Nagyon nagy a választék ott. Sálat nem vettem, nem is gondoltam még rá. Mi is januárra várjuk a babánkat.
2013. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kislányom lesz két fiú után. :)

A fiúk tavaszi és nyári babák voltak, így velük nem volt ilyen gondom.

Brendonban még nem néztem, de ha nem lesz más, akkor ott veszünk.

2013. dec. 8. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok én is sok helyen vadásztam meleg újszülött sapkát, de legtöbb helyen nem volt sajna, a bababoltokban sokkal nagyobb a választék ilyesmiből. (Más ruhát mondjuk nem vettünk ott.)
2013. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Újszülöttre télen 2 sapit adjál, alulra egy vékony pamutot, rá pedig egy termo sapit.sál felesleges, mert a úgyse tudoda nyakára tenni. Kesztyú sem kell, mert az overall ujja tuti elég hosszú lesz.
2013. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és javaslatokat.
2013. dec. 8. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is januárban szültem, mi sem vettünk sálat. Lehet elveszett volna a feje akkor :) Úgyis megy rá az overál, sapi, meg be lesz bugyolálva, tuti nem lesz ki a nyaka :)
2013. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!