Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababörze Pécs, dec.13 vásárcs...

Bababörze Pécs, dec.13 vásárcsarnok. Érdemes elmenni rá? Mekkora szokott lenni? Vidékről vagyunk és 'potyára nem akarunk elmenni. Köszönöm előre is az infókat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes! Én pécsi vagyok, rendszeresen járok. A vásárcsarnok tele szokott lenni árusokkal és még kint az épület körül is árulnak. A kolléganőm árulni szokott. Már hajnali 2-től ott van, olyan tolongás van az előre le nem foglalt helyekért. Az októberin is voltam, kicsit tartottam attól, hogy az influenza miatt kevesebben lesznek, de ugyanolyan tömeg volt, mint máskor. Célszerű már reggel nyitás körül odaérni és jól körülnézni. Ha megtetszik valami, de hezitálsz rakasd félre egy fél órára. Vannak olyan anyukák akik keresni akarnak és irreális áron adják a ruhákat, mert ő is drágán vette, két sorral arrébb meg ugyanolyat kapsz feleannyiért.

Kb. ilyen áron szoktuk a ruhákat venni: body:200-300,-; nadrág:300-500,-;vékony pulcsi:300,-;vastag pulcsi:400-500,-,rugi:400-700,-

2009. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm, hogy válaszoltál és ilyen részletesen . Azt hiszem apukával ellátogatunk.
2009. nov. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!