Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatornáztatót vagy pihenőszé...

Babatornáztatót vagy pihenőszéket vagy játszószőnyeget vinnétek ajándékba keresztlányotoknak?

Figyelt kérdés
vagy esetleg vmi más ötlet max. 10000 ft-ig?
2013. dec. 8. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeget.
2013. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális pihenőszéket szerintem nem nagyon kapsz 10 ezer alatt, úgyhogy én is inkább a játszószőnyegre szavaznék.
2013. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én játszószőnyeget biztos nem vennék, mert szinte egyáltalán nem is használtuk, egyáltalán nem érdekelte, pedig rengeteg cuki kütyü volt rajta, és ismeretségi körünkben mindenki így járt a szőnyegekkel. Pihenőszékből nekünk egy totál alap modell volt (10.000 ft alatti darab), az viszont aranyat ért, imádott benne ülni, nézelődni, sőt, a hozzátáplálást is abban kezdtük.

Én a bébitornázóra havaznék, pl ez kuponnal 10.000 alatt van, és kicsit extrább, mint egy átlag, sokáig használható...

[link]

2013. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pihenőszéket semmi képpen, mivel egészségtelen a másik kettőből mindegy.
2013. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pihenőszéket és sem javasolom, mert nem mindegyik gyerek marad meg benne. A játszószőnyeggel nem tudsz mellélőni, az sem baj, ha mástól is ugyanezt kap, legalább nagyobb "területen" tud hemperegni. A babatornáztató sem rossz ötlet, ha még nincs neki.
2013. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pihenőszéket vinnék
2013. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] ilyet találtam 12190ft-ért, újonnan. Szerintetek jó lenne ajándékba keresztlányomnak?
2013. dec. 15. 20:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa, főleg, hogy sokáig használható!
2013. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, nagyon imádja, szerintem ezzel nem lőhetsz mellé!
2013. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon jó,neállunk legalábbis ehhez hasonló sokáig kivolt használva(mikor pici volt hasfájáskor a rezgőfunkcióra rögtön megnyugodot,elaludt,azon kívül tudod benne vinni bármelyik helyiségbe ahol éppen Anyukának dolga van,játékívjét is nagyon szertték a fiaim,ja és mi is hozzátáplálás megkezdésénél nagy hasznát vettük mikor még nemtudott stabilan ülni)

Szóval sztem tuti ajándék!

2013. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!