Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós baba kaphat sajtot?...

9 hós baba kaphat sajtot? Milyet és milyen formában? Camping sajtot is vagy trappistát reszelve? Ti hogyan szoktátok és mivel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kaphat. Mi 8 hós korától eszünk. Én még csak trapistát adtam neki reszelve főzelékbe, imádja.
2009. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Trapista sajtot reszelve a főzelékbe kb2-5dkg.A krémsajtok nehezebben emészthetők.
2009. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reszelve, inkább félzsíros sajtot adj (trappista, Eidami). Az ömlesztett sajtok (Camping) rengeteg sót tartalmaznak. Én belekevertem a még forró főzelékbe, a reszelt sajtot (1 kanálnyit) úgy adtam neki (persze nem forrón!).
2009. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én lereszelem a sajtot. Zsemle bélése, vaj és így mártom a sajtba apró pici falatkákat. Nagyon szereti 8 hónapos.
2009. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!