Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos babátok ébred...

4-5 hónapos babátok ébred még-és eszik éjszaka?

Figyelt kérdés
anyatejeset kérdezek főleg.nekünk van,hogy csak egyszer,van,hogy 2óránként.normális ez? az orvos szerint át kellene aludnia az éjszakát-
2013. dec. 10. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos, hetek óta nem ébred már éjjel enni.
2013. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Fiam 8 hós koráig evett éjjel, anyatejes szintén. Egyáltalán nem értem a Dokidat.

"Át kellene aludnia az éjszakát" : Elég nagy gyógyegér lehet.


Tájékoztatásképpen, a Fiam azóta 14hós, még mindig felkel éjjel, igaz már 10 hós kora óta nem eszik éjjelente.

2013. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy kell átaludnia.....

Anyatejes baba gyakran csak csekkolja megvan-e anya meg a cici. 17 hónapos a fiam 2 x ébred.

2013. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen még legalább egyszer ébredt 4-5 hónaposan.
2013. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi

akinek nem ébred-az simán elaltatja-és reggelig nem is jelentkezik a manó?

2013. dec. 10. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. 2 honapos mult az anyatejes kisfiam. O kb. 2 hetes kora ota csak 1x ebred fel ejjel. Nagyon sokszor egyszer sem. Naluk az, hogy atalussza az ejszakat azt jelent atlagban, hogy este 11tol kb reggel 6-7ig alszik. Vannak kiveteles esetek eddig a legtobb este 10tol reggel fel 9ig tartott. De pl tegnap kb 2 orankent felebredt (biztos erezte, hogy reggel koran kel kellnem es idore mennem...) uh nem hagyott aludni. Nagyon sok ismerosunk babaja meg 1 evesen is felebred min 1x uh sztem a dokit szimlan h..lye mar bocs.
2013. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj, most ébred csak igazán.

Pár nap volt, mikor aludt este 11 és reggel 6 között. Ezt a pár napot leszámítva 1-2 alkalommal mindig ébredt éhség miatt.

Most 5 hónapos, szerintem a foga is jön, beteg is volt, napok óta óránként ébred. Igazán enni talán kétszer eszik, egyébként cicin megnyugszik pár perc alatt, és alszik tovább.

2013. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt az általánosítást.Át kellene aludnia az éjszakát...Az enyém még most is van hogy felkel,általában 3 órakor és már 2 és fél éves :D
2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!