Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kisfiam?...

Miért csinálja ezt a kisfiam? Mit tegyek, hogy visszaálljon?

Figyelt kérdés

2 hónapos fiam,tápszeres péntek 6.-tól teljesen megborult

egy délutáni evésénél elkezdte feszíteni magát,úgy nézett ki fáj a hasa,próbáltam a teát szombattól Infacolt,amit csak nappal adtam neki,mert nyugtalanul evett tőle.Már megevett 130-akat most 80-100-at alig eszi meg de kétóránként enne,sokszor keservesen sír.Eddig lehetett mihez tartani nappal 3 óránként evett éjszaka már max egyszer most nappal kétóránként éjszaka is gyakrabban.Böfizni nehezen tud és kakilni napi egyszer de elég nehézkes.Nem volt tápszerváltás sem,elejétől kezdve Nestlé Beba pro1-et eszi.Eddig sem volt olyan jó kakilás és böfizés de normálisan evett normális időközönként normális mennyiséget.És jó volt a kedve,jókat aludt evés előtt vagy után egy órát is fent volt nézelődött,jelzett ha álmos.Most összevissza van ez is..


2013. dec. 10. 11:38
 1/1 Alexa+Hédi válasza:
Nem tudom, hogy meg aktualis-e, de leirom nalunk hogy volt. Nalunk is volt hasonlo, a lanyom kb. 2,5 honapos volt akkor. Jellemzoen este jelentkezett. Sosem volt hasfajos, ugyhogy akkor sem gondoltam erre a lehetosegre. Minden rendben volt vele, nem volt beteg, oltast is hetekkel elotte kapott, ugyhogy nem tudtam mire velni. Aztan elkezdtem figyelgetni, es arra jutottam, hogy minel faradtabb, annal nagyobb a hiszti az etetesek korul. Kicsereltem az uvegen az etetocumit, es bar elsore kicsit fura volt neki, de par nap alatt hozzaszokott, es ujra nyugodtan, normalis mennyisegeket evett.
2014. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!