Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam felsőtestén...

1 éves kisfiam felsőtestén rengeteg piros pötty és nagyobb piros folt jelent meg. Mitől lehetnek a kiütések? Mit adjak neki? nem evett semmi újat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
bárányhimlő, bár az nem jár piros folttal. Vagy lehet allergiás, és ez a reakció rá.
2009. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem látom a pöttyöket, így nehéz, de lehet skarlát is. Nálunk akkor volt ilyen. Az általában torokfájással is jár.
2009. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni babáknak kalcium szirupot, nekünk attól elmúltak a kiütések. A mellkasán hasán hátán volt rengeteg piros. A hippes barack teától. NEm is gondoltam volna, de mióta nem kapja nem jött vissza. Nem adtál valami új ízű márkájú kaját, joghurt tea tej keksz táp stb.
2009. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fiamnak is 1 hete volt,elvittük dokihoz,zyrtec cseppeket irt ki,és ca kidet kellett adni. vidd el dokihoz,igy látatlanba nehéz bmit is írni. nekünk a johnshon fürdetőtől volt.
2009. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

reggelre sokat javult a helyzet!!!

tegnap 2 ampulla Calcimuscot adtam be neki!

ma elviszem dokihoz mindenképp.

van itthon Zirtec csepp meg még egy fajta, de nem adom be neki, amíg orvos nem tanácsolja.

majd ma kiderül!

Szombaton evett csokitortát!!! szülinapját ünnepeltük. De aznap nem láttam semmit rajta. mosóport is váltottam, de azt már 1 hónapja legalább!

vasárnap evett sok őszibarackot, de azt is a mélyhűtőből vettem ki! ősszel raktam el. szóval nem értem.

nekem a csokitorta gyanús, bár akkor már előbb kellett volna kijönniük a pöttyöknek és alig evett belőle. nem nagy evő,sajna.

na,majd ma kiderül!

köszönöm szépen!

mindenesetre,nem bárányhimlő meg egyéb fertőző kiütés!

2009. nov. 24. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!