Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam vajon látta az eltávoz...

Kisfiam vajon látta az eltávozottakat?

Figyelt kérdés

Tegnap este 6 hetes kisfiammal az ölemben ültem a szobában. Egyszercsak azt veszem észre, hogy a túlsó fal felé fordul, grimaszol, gügyög, pont mint mikor valamelyikőnk beszélget vele. Én ugyan tv-t néztem, de ő egyértelműen nem arra figyelt. Elgondolkoztam ezen, és mivel már egyébként is tapasztaltam paranormális dolgokat a lakásban (doboz leesik a hűtőről 1 méterrel arrébb, hűvös fuvallat zárt ablaknál, spontán kinyíló ajtó stb.) nagymamám halála után, az volt az első gondolatom, hogy eljött meglátogatni. Illetve azt hallottam, a kisgyerekek első pár évükben látják a szellemeket... Szerintetek?

(kérlek, mellőzzük az "úristen, még ilyen korban hiszel a szellemekben"-féle kommenteket) :)


2013. dec. 11. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek ebben. tehát simán lehet hogy ö látott valakit. Nekem a kutyámnál volt ilyen néha, mindig szivbajt kaptam. Mondjuk én kész lennék ha ilyen dolgok történnének itthon.... Nálunk egyszer történt ilyen nagymamám temetésének napján nálunk meg egyzser az ö lakásában. Mi ugy gondoljuk akkor elköszönt, szerencsére azóta nincs semmi ilyen.
2013. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valahogy hasonlóan vagyok mint az előző válaszoló...
2013. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, az én fiam is ugyanezt csinálta, biztos vagyok benne h látta édesanyámat aki eljött megnézni az unokáját... imádta volna
2013. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok ilyen megfordul a fejemben... nagyfiam, aki már 7 éves, sokáig nem aludt a szobájában, azt mondta azért nem, mert fél a sötét nénitől... picibabám 3 hónapos, esténként sokszor rémülten nézi a tök üres falat, se árnyék semmi nincs rajta...

Én nem félek, ez van soha nem tudjuk meg mi az igazság.

2013. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fiunk is néha olyan, mintha látna valamit, amit mi nem. Egyre ritkábban fordul elő, 5 hós.

Mondjuk én visszajáró holtakban nem hiszek, de transzcendens lények létezésében igen.

Biztos mi is ilyenek voltunk, kár, hogy nem emlékszünk, mi/ki volt ott.

2013. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ők kisbabák nekik minden új akár a lámpa fényére is tudnak vigyorogni, mert tetszik nekik.
2013. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én hiszek ebben. Terhes voltam mikor apósom meghalt. Mikor vittem pelenkázni a kislányom pár hétig ugyanarra a pontra nézett a plafonon és nagyon nagyon vigyorgott meg örült. volt hogy sírt mikor vittem pelenkázni ahogy meglátta azt a pontot azonnal nevetett. Barátnőm itt volt egyszer épp hát őt kiverte a frász azt mondja ilyen nincs. én amúgy parázok az ilyenektől de annyira biztos voltam benne hogy apóst látja hogy nem féltem őt örültem hogy a kislányom mosolyog arra felé :)
2013. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szellemeket látnak, de ha ők még nem tudják elmondani, akkor honnan veszitek, hogy így van?

Az én gyerekeim is nézték a nagy semmit és gügyógtek is neki, de nem kezdtem történeteket gyártani mellé.

2013. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

A gyerekek olyan 5 éves korukig nagyon közel állnak a szellemvilághoz, és igen, látnak olyat, amit mi már nem... sőt, amikor a gyerek például játszik, és a számunkra nem látható barátaihoz beszél, akkor is lehet, hogy van ott valaki. Azt mondják a szakemberek, hogy ha előfordul olyan, hogy a gyerek megemlíti, hogy ott az a néni vagy bácsi, vagy bármi, nem szabad azt mondani neki, hogy az butaság, mert összezavarodnak..


Amúgy az egyik barátnőm óvodában óvónéni, és ő mesélte, hogy náluk az egyik csoportban több gyerek is kérdezte őket, hogy az a kislány ott a sarokban miért nem megy velük játszani. Persze az óvónénik nem láttak senkit, ezért megkérték a gyerekeket, hogy rajzolják le, hogy néz ki a kislány. És mindenki ugyanúgy rajzolta le.. szóval ha ez nem elég bizonyíték, akkor nem tudom, mi lenne az :)

2013. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2013. dec. 11. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!