Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól tettem, hogy nem kértem...

Jól tettem, hogy nem kértem estére tejpépet?

Figyelt kérdés
a doktornő azt mondta,hogy felir,hogy ne ébredjen annyiszor 4hónapos babám.én csak anyatejet adnék,inkább 2szer éjjel-de nem adnék mást.jól tettem -vagy érdemes adni?
2013. dec. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, ha neked nem baj, hogy sokat ébred, és a babádon sem látod, hogy kialvatlan a sok ébredéstől, akkor ne adj neki tejpépet. Ha téged zavar (nem tudod magad rendesen kipihenni) vagy a babád nem tudja magát rendesen kipihenni a sok ébredéstől akkor viszont érdemes vacsira tejpépet adni. Ezt a döntést neked kell meghoznod, dönts úgy ahogy te gondolod. Én mondjuk kértem volna a receptet, mert ha akarom kiváltom ha akarom nem. Nekem 1 hós a fiam 10 kor alszik el, 2 kor és 6 kor ébred fel, így én nem adnék neki vacsira semmit tejen kívül, de ha pl. 2 óránként kelne fel akkor viszont adnék.
2013. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 2szer nem sok én se adnék neki ha még tudnék szoptatni, sajnos már nem tudok :( igaz ő csak egyszer kel fel.
2013. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt helyetted nem tudja eldönteni senki. Én adtam tejpépet vacsira 4 hónapos kor után már, de addigra már tápszert ettek amúgy is, ami alapvetően más helyzet.
2013. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak azért is jól tetted, mert közel sem biztos, hogy az éhség miatt ébred a babád, az enyém volt, hogy 8-10-szer is ébredt egy időben, és csak cicivel aludt vissza. De tuti nem az éhségtől, mert kb. kettőt rágott rajta, aztán aludt is tovább.
2013. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát-elég fárasztó,de ez az anyák sorsa
2013. dec. 11. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az éhségtől kel fel,akkor én sem adnék.A 2 ébredés egyáltalán nem sok 4 hónaposan.
2013. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban normális ha éjszaka felkel enni. Szerintem jól csinálod. 6 hónapos korig a legjobb csak az anyatej. Abban a pillanatban amikor elkezdesz mást is adni, elindítod az elválasztás útján. Sőt tejed is több van ha éjszaka is szoptatsz igény szerint. Amikor majd nem éhes, akkor nem kel fel. Kinél előbb, kinél később. Nem könnyű időszak, de nekem már hiányoznak az éjszakai félálomban összebújások, amikor mind a ketten bealudtunk a szoptatásba :-(
2013. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!