Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérvári gyermeksebésze...

Székesfehérvári gyermeksebészetre kell vinnem a kislányom műtetni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Köldöksérve van. Nagyon el vagyok keseredve, hogy szegénykét ilyennek kell kitennem. Ráadásul nincs anyás szoba, a műtét idején meg leszek 9 hónapos terhes. Állítólag már nem lehet elhalasztani. Milyen ott a bánásmód? Mennyire lesz kába műtét után? Állítólag egy napot kell csak bent lenni, aztán mehetünk is haza.
2009. nov. 23. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos minden rendben lesz, van segitseged ferjed, nagyszulok? A legjobb lenne, ha nem csak te lennel ott a korhazban majd a nagy pociddal. Nehogy megszulj a sok idegssegtol. Tudom, hogy idegeskedsz nagyon.

De nyugodj meg, mindent megtesznek az orvosok, hogy jol sikeruljon a mutet. Kertetek meg kulon orvost a mutetre vagy aki ugyeletben lesz o muti a kicsit?

2009. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagylányom tavaly novemberben töltött ott 1 hetet.Hát az orvosokról van véleményem,a nővérkékről is.De,van egy óvonéni,ő nagyon tündéri.Tudom,hogy nehéz pocakkal,nekem is volt,de én sokat voltam vele.Sőt,ha beszélsz a Kerkuska dokival,lehet,hogy ágyat is kapsz!

2009. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, a nagyszülőkről inkább ne beszéljünk. A férjem ott lesz, de nem tudom mire megyek vele. Ha a gyereknek baja van, csak én vagyok jó neki. Majd beszélek a Kerkuskával, köszi a tanácsot.
2009. nov. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!