Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom rágcsálja...

3 hónapos kislányom rágcsálja az öklét létezik, hogy beindult a fogzás?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen de az nem azt jelenti ,hogy ki is fog jönni! mi 6 hónaposok leszünk és most látom úgy ,hogy talán már kifog bújni a foga pedig 3 hónaposan mondta a doki ,hogy jön a foga! Azóta vannak nehezebb és könnyebb heteink pl 2 napja nem alszunk annyira nyűgös ...1hete alig eszik örülök ha 100ml t megeszik pedig 180-210-et szokott.pedig háromhósan mindenki azt mondta tuti gyorsan kifog jönni a foga mert annyira nyáladzott, sokat ment a hasa és sokat sírt éjjel de még mindig nincs fogunk! Kitartás nektek lehet pikk pakk kijön a foga de lehet ,hogy még hónapokig elnyúlik ! Kitartást! (szerezz be dentinoxot és nurofent mi a nurofent végső esetben használjuk amikor tényleg nem tud elaludni és nagyon fáj neki)
2013. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónaposom is eszi a kezét és ömik a nyála, már egy hónapja csinálja. Eddig még nincs foga, és nem is látszik hogy jönne.
2013. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, most, hogy írtátok feltűnt hogy az én kislányomnak is megy a hasa. A fiamnak 4 hósan már kint volt 2 kis fogacsa teteje :)
2013. dec. 12. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hónapos kora óta ezt csinálja, kicsit meg is van dagadva az ínye, de csak nem akar kijönni... Már elmúlt 5 hós.
2013. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is rágcsálta már három hónaposan az öklét és beindult a nyáltermelés is ezerrel. 9 hónaposan jött ki az első foga. Szóval fogcsírák mozgolódnak de még több hónap eltelhet mire kibújnak a fogacskák :-)
2013. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!