Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miben fagyasztjátok le az...

Ti miben fagyasztjátok le az anyatejet?

Figyelt kérdés
Ezek a kis tároló poharak nagyon drágák, és gyorsan elfogynak ahhoz képest. A zacskóval az a bajom, hogy általában csak 30-40 ml-t tennék el, és úgy szoktam, hogy ráöntöm a pohárban az előzőre, szerintem ez zacsinál nem lenne kivitelezhető. Ti hogy csináljátok? Ezt a keveset is szeretném eltenni, minden cseppért kár.
2013. dec. 13. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Pontosan ebben fagyasztottam le.Napi 80-90 ml.

Tökéletesen bevált. :)

2013. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tárolópohárban, aztán kinyomtam belőle egy zacsiba.
2013. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta tárolópoharat vettél? Én Philips Avent-et és azt fertőtlenítés után újra lehet használni, nem kell kidobni. Így nem drága, mert elég csak egyszer megvenni a megfelelő mennyiségű darabot. A zacskós fagyasztást én sem szeretem, több a hibalehetőség benne.
2013. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható kis kenőcsös tégelyekbe, kb. 30-40 Ft/db. Jó hogy nem költöttem tárolótasakra, mert a lányom nem issza meg a fagyasztott anyatejet, csak egy keveset rakok a főzelékbe, a többit ki kell öntenem :(
2013. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!