Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3400 grammal született....

Babám 3400 grammal született. Ma 2 hónapos és már 6900 gramm! Kicsit aggódom, hogy túl gyorsan gyarapodik (anyatejet és tápszert is kap). Van olyan, akinek hasonló gyorsan gyarapodik a babája?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónaposan duplázta, fél évesen triplázta a születési súlyát!
2013. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3870-el született,ő csak anyatejes volt. Az első 5 hónapban mindig 1000-1500 gramm között hízott,aztán lassan csökkent a hízása. Most 15 hónapos,11 kg és 86 cm.
2013. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Azért ez nem normális,hogy 2 hónaposan már majdnem 7 kiló.

Ez rengeteg.Ez nem tesz jót a babádnak,ezt ugye tudod?

Orvos mit szól hozzá?

2013. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
3900 grammal született a fiam, 3 hónaposan 7,5 kg volt. Ő tápszeres volt. Utolsó! Mégis mit csináljon a 2 hónapossal, fogyóztassa? Majd lelassul ez a hízás.
2013. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%

Nem,nem kell fogyóztatni,azt nem lehet.De talán nem kellett volna anyatejjel és tápszerrel is tömni egyszerre,mert így már kitágult a gyomra,és ezt az adagot szokta meg.

Persze hogy ordít,ha kevesebbet kap,mert éhes marad.

Sajnos ez már el lett rontva....

2013. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy nem lehet diétára fogni, ő ilyen baba. Illetve, hogy amikor majd elkezd mozogni, nem fog ennyit gyarapodni. Csak akkor adok neki, amikor kéri, ha nem elég neki az egyszeri mennyiség, akkor nagyon sír, kell pótolnom neki.
2013. dec. 11. 17:24
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tömtem soha! Sajnos nem elég a tejem (már a kezdetektől fogva), ezért kellett pótolnom, az ő igénye szerint. A baba jelzi, hogy mikor elég neki!
2013. dec. 11. 17:26
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
"...nem kellett volna anyatejjel és tápszerrel is tömni egyszerre..". Ez butaság. Ha nem elég a teje, mégis mit adott volna neki, ha nem tápszert?
2013. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

Nem biztos, hogy az éhség miatt sírt az a gyerek.

Sőt, ha ennyire kövér már most, akkor szinte biztos, hogy túl van etetve.

Ez rettentő sok, szerintem csökkentsd a tápszer adagot.

2013. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ti bolondok vagytok? Mi az hogy csökkentse? Mégis hogy? És eddig is sokat adott? Meg kitágul a gyomra! Ne oltsátok már szegény anyukát, van elég baja, ti meg itt vészmadárkodtok!!!! Kapott x tejet, utána kellett neki tápi. Evett y mennyiséget, és még kell neki. Akkor ne adjon, mert nagyon hízni fog? Add neki, amennyit kér! Beszélj a védőnővel arról, hogy mikor kezd el a hozzátáplálást. Én hasonló okok miatt 3 hónaposan kezdetem el. Egy ki tea, egy kis gyümölcs, és toltam kifelé az étkezéseket!!!
2013. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!