Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a pihenőszék megéri ennyiért?

Ez a pihenőszék megéri ennyiért?

Figyelt kérdés
[link] 12190ft-ért láttam ilyet tegnap, újonnan. Ennyiért megéri ugye? Meddig fogjuk tudni használni valójában? 18kg van ráírva, de tényleg ki lehet használni olyan sokáig? Valakinek van tapasztalata róla?
2013. dec. 15. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Megéri, de sokáig nem igazán fogjátok használni, mert nem marad meg benne a gyerek. Amíg kicsi jó, de nagyobbnak már nem fog benne ücsörögni.
2013. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 hónapos korától 7 hónapos koráig használtuk, teljesen egyszerű volt, Kikában vettük 6 ezerért. Nagy segítség volt nekem, nagyon szerettem, eleinte abban evett. Házimunkánál vittem magammal, beleültettem és onnan nézte, pl. a teregetést.
2013. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Fisher Price volt, én alig használtan vettem a teszveszen 10000-ért. Abszolút nem használtuk ki, mert a kisfiam egyszerűen nem ül meg egyhelyben a seggén. Te ismered a babádat, ha ő szeret egy helyben nézelődni, akkor biztosan jó lesz neki.
2013. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!