Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price 3in1 pihenőszék...

Fisher price 3in1 pihenőszék megéri?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 14:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] erre gondoltam, akinek van az nem bánta meg hogy megvette? Ki tudtátok használni, szerette a babád?
2013. dec. 11. 14:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon,addig használtuk mig nem kezdett ugye mindenre felállni,de most el van téve mert a tesónak is jó ugye, és majd később hintaszéknek
2013. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen támogatom. Nem ilyen szupi volt a miénk, bár az is fp volt. Mi nagyon szerettük. Jól elrázta a manómat. Miután meg már nyúlkált a figurák után....

Sajnos a miénk csak 9 kilóig volt jó.

2013. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekünk egy nagyon hasonló fp van, ajándékba kaptuk. Teljesen jó volt, de csak olyan 8 hónapos koráig tudtuk használni, akkor már felállt rá. Ennyi pénzért saját magam viszont biztos nem vettem volna meg, esetleg használtan
2013. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, én azért vettem, mert a kicsit máshogy nem tudtam elaltatni, ebben meg tök jól aludt. Közben a nagyot is altattam. Azért vettem 18 kg-ig használhatót, hogy nem háborúzzanak rajta, még mindig beleülnek, a nagy négy éves a kicsi másfél.
2013. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös akkor Te a második babádnak vetted. Mi is a második babának szeretnénk majd egy ilyet és így legalább a nyagyobbik is tudná használni.
2013. dec. 11. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, a második gyereknek vettem. Nem volt rossz vétel, bár akkor húztam a szám az ára miatt.
2013. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom 8 hetes, és imádja :) igaz, mi használtan vettük 8000 ftért, de abszolút nem látszik rajta,hogy használt.ennyiért ajándék volt, nagyon meg vagyok vele elégedve
2013. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ajjaj! De még hogy megéri! A legjobb dolog volt, amiért teljes árat fizettem a boltban (pedig nagyon spórolós vagyok), és minden gondot megoldott a lányaimnál. Aludtak, játszottak benne, vagy csak ücsörögtek és nézték, hogy végzem a házimunkát. És kakálni is tudtak benne, elfelejthettük a hőmérőzést, szélcsövezést. Most a babájukat ringatják benne. Ja, és legelőször a székben ettek, és utána még addig, amíg ülni nem tudtak. De szerintem használtan is lehet venni jó állapotút, ha nem akarsz 20 ezret fizetni érte.
2013. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Előző vagyok. Nekünk pont ilyen volt, szerintem nézd meg az apródon vagy a jófogáson először. Ez egy régebbi verzió, de pont elég az, amit tud.

2013. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!