Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnétek a 3 éves lányodat...

Kivinnétek a 3 éves lányodat és a 4 hónapos babádat ma?

Figyelt kérdés
Budapesten lakunk és arra gondoltam, hogy kimennénk a karácsonyi vásárra. Viszont nem tudom szmog riadó van e. Mert ha igen akkor nem igazán szeretném kint sétáltatni őket viszont jól esne kimozdulni itthonról.
2013. dec. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

én inkább még ma vinném ki őket egy kicsit, mint az elkövetkezendő napokban, mert nagyon azt mondják, hogy nem lesz változás az időjárásban, így a napokkal egyre szennyezettebb lesz a levegő. de mivel elég hideg van, gondolom nem órákig barangoltok a vásárban :)

2013. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem lennénk kint órákig de talán mind hárman feltöltődnénk ha egy kicsit kimozdulnánk. Hétfön a lányomnak úgy is ovi.
2013. dec. 15. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább ovi után mennék, hétköznap talán kevesebben vannak egy ilyen vásáron. Most tuti tömeg van, biztos nem mennék oda ilyen pici gyerekekkel.
2013. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül maradtunk itthon. Játszunk éneklünk stb. Majdnem mindegy, mikor megy az ember ott sokan vannak mindig csak a kézműves házba vittem volna el a nagylányomat. majd máskor.
2013. dec. 15. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kimentünk sétálni, kb 15 percig bírtuk. Elindultunk a vásárba de nem találtuk parkolóhelyet sehol, na akkor a nagyobbik feladta és szinte könyörgött, hogy inkább jöjjünk haza mézeskalácsot sütni. Igaza volt:-) ( A kicsi hál istennek végigaludta az egészet.)
2013. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!