Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora ruha kell egy 1 éves...

Mekkora ruha kell egy 1 éves babának?

Figyelt kérdés

Vendégségbe megyünk és ajándékba akarjuk. Sajnos nem tudom hány kiló, 4 kg-al született és nagy baba. Inkább nagyobbat vennék, de nem tudom a méretet.

Köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 80-86at hord.Ha tudnád hány centi már könnyebb lenne!
2009. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mi 9 hósak vagyunk, de már 80-86-os ruhákat hordunk, ez az 1 évesek mérete általában. Sztem inkább vegyél valami aranyos plüss állatkát,az legalább megmarad neki, mellé popsitörlő esetleg.
2009. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

86-ost hord a lányom.Jó tanács én anno nagyon nem örültem ha ruhát hoztak,mert soha nem volt jó! Vigyél ajándék csomagot legyen benne: popsitörlő,fürdető,játék lehet fürdő játék is,imádják az ilyen idős babák,vagy valami plüss!


I&Z

2009. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 kg-val és 52 centivel született, ő is nagy babának számít. 1 évesen 80-86-os méretet hordott. Ahogy nézem a többi babát, ő elég magas, így azt gondolom, hogy egy 86-os, vagy 92-es méretű ruhával nem lősz nagyon mellé. Inkább nagyobb legyen, abba hipp-hopp belenő.


Ha nem ragaszkodsz a ruhához, akkor esetleg valami készségfejlesztő játékot is vehetsz, elég nehéz egy 1 éves lurkót lekötni (legalábbis a többséget). Az én fiam pl. 13 hósan kezdett megőrülni a kisautókért. Szereti az építőkockát (nagy méretű Lego-szerű), fakockákat (mindenféle állat van rajta) és a képeskönyveket is kb. 1 évesen kezdte el nézegetni. Ezek csak tippek, ha esetleg mégis mást vennél. :)

2009. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányom átlag baba, 74-es ruhákat hordott 1 évesen . Most 17 hós, 10 kg és most váltunk 80-as ruhákra.

Így nehéz, valóban...

2009. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy 4 kg-mal született, és egy évre általában megtriplázzák a születési súlyt, akkor 12 kg körül lehet. Az én egy évesem is ennyi, 80-86-os ruhákat hord.
2009. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2éves és ő is 86osat hord :)

Szerintem ne ruhát vegyél.Ahogy már irták vegyél neki csomagot.

2009. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!