Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon sokszor ébredt...

Akinek nagyon sokszor ébredt a babája éjjel, meddig tartott ez az időszak?

Figyelt kérdés

4 hónapos kora óta van ez, kb 6 hete.

Kb 10szer ébred. 2-3szor eszik, a többi alkalommal cumival visszaalszik.

Előtte 2szer evett éjjel.


2013. dec. 16. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés? Az én babám 2 és fél hónapos és éjjel 3 szor kel enni, + hajnalban kb 15 percenként ébred és nyűszög 2-3 óra hosszán keresztül.

Próbáltam már tovább ébren tartani de nem lehet ha ő álmos alszik mozdulatlanul 15 percet azután csak forgolódik , mocorog aludna de nem bír, és egésznap babaocsiban tologatjuk ilyenkor a házban.

mert másképp nem nyukszik.

2013. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem jött az összes foga, ekkor volt 17 hónapos. Egyébként is rossz alvó volt, fogzás előtt is ébredt 4-10-szer éjszakánként, fogzáskor is 2-5 alkalommal. Most kezdi el átaludni az éjszakákat, de pl ma is ébredt 2-szer, de ez nekünk már nem újság. Az első 7 hónapban enni ébredt sokszor, cicifüggő volt.
2013. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseriteni de én kb 5 éves koromig keltem éjjel 2-4-szer. Nekem ez 5 hónaposan kezdödött mert volt egy sérv műtétem, én igy utaolag végig gondolva simán el tudom képzelni hogy azért volt mert ott ugyebár hagytak sirni és senki nem törödött velem:(. akkoribanmég az anyukák nem lehettek a babával. Ezért sem lett testvérem, mert Édesanyám teljsen ki volt a nem alvástól. Vittek mindnehova, bevetettek mindent de egyszerüen nem volt igényem alvásra. egyébként 1 éves koromtól nappal sem aludtam soha. Kész kinszenvedés volt az óvodai alvás. AZért ez etrmészetesen extrém eset és kevés az ilyen gyerek.
2013. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves koráig 4-5x kelt, majd elválasztottam, most 2-3. Jönnek a rágófogai, megint rosszul alszik.
2013. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!