Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart az az időszak...

Meddig tart az az időszak amikor a forgolódás miatt ébred éjjel?

Figyelt kérdés
6 hónapos és tud már oda-vissza forogni, de éjjel rendszeresen felsír, ha a hátára fordul és vissza kell fordítanom :(
2012. jan. 19. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

az én fiam 8 hónapos és most nőtte ki ezt a felsírós dolgot:)ő is forgott ide-oda de a hátán mindig sírt és nekem kellett visszaraknom,pont mint nálatok,csak nekem utána vissza se aludt legtöbbször ringatni kellett.... most már álmában sincs gond ezzel helyezkedik de nem sír föl rá!remélem nálatok is megoldódik a probléma!

2012. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És össze tudod ezt kötni valamivel? Pl épp akkor tanult meg ülni, vagy ilyesmire gondolok.
2012. jan. 19. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor elmúlt ez az időszak akkor egy napon tanult meg mászni,és ülni is!Szóval így hogy mondod igen valószínűleg ez lehetett a dolog hátterében, mert aznap éjszaka már nem csinálta!
2012. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedek, hogy hamar megtanulja, mert egyre rosszabbak az éjszakák :S
2012. jan. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!