Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk karácsonyra a...

Mit vegyünk karácsonyra a kisfiuknak? 2 hónapos lesz 28. -án. Kap mát játszószőnyeget sok ruhát.

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 11:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Te vagy egy primitiv bunkó!!! A többiek miért tudtak normis választ adni az ilyenek mi a francért írnak?!


Az tényleg jó ötlet (ápolási szerek)!

2013. dec. 16. 12:25
 12/16 anonim ***** válasza:

Csuklócsörgőt,textil könyvet, kisplédet, ágyra szerelhető plüss játékot.


[link]

2013. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utazóágy, hinta, pihenőszék, formabedobó (néhány hónap múlva már simán játszik a formákkal, később meg jó rendeltetésszerűen használni). Mi mindenkitől kértünk anno pelenkát is, örültem, hogy be van tárazva így előre néhány hónapra. Esetleg babamasszázst is csinálhatsz otthon, ahhoz egy könyv.
2013. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 16. 13:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Ágyra,babakocsira,hordozóra akasztható felhúzhatós zenélő játékot. 13 hónapos Kislányomnak az ágyára van akasztva és még a mai napig fel szokta húzni magának mikor leteszem aludni. :-)
2013. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, hogy a hintát most is, és később is tudja használni, vagyis, hogy sokáig tudja használni. :) A rezgős pihenőszék is jó, de az én babám csak 6 hónapos koráig tudta használni, utána mindig felült benne. Most egy éves, de a hintát még használjuk.
2013. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!