Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Milyen a jó etetőszék?

2008-07-13 23:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ajanlanak minden felet...meg azt is, amiben a gyermek aludhat...
En azonban azt ajanlom, ne kolts egy fillert sem etetoszekre. Nemcsak a helyet foglalja, de csak takarithatod es takarithatod.....
Ajanlom az olcsobb megoldast es sokkal jobb. Lehet kapni muanyag szekre szerelheto etetoszeket. Racsatolod az ebedloszekre es kesz. Van hozza ugyanugy "talca" akarcsak az etetoszekhez. A lenyeg, hogy minimum 3 pontos legyen a biztonsagi ov. Tehat egy-egy a ket oldalt es egy a lab kozott, hogy amig nem tud biztonsagosan ulni a kicsi, ki ne essen.
A szeket barmikor le tudod csatolni es becsulettel megtakaritani amig az etetoszeknel ez egy igazi tortura.
A masik oldala pedig ahogy az elso mondatomban kezdtem, az etetoszek nem azert van, hogy aludjon benne a kicsi, hanem arra, hogy egyen!

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008-07-14 04:16 Privát üzenet
mi a Brendonos műanyagtálcás etetőszéket vesszük meg. Kis helyen elfér összecsukva, a tálca mosható, az uláse letörölhető hiszen olyan anyagból van. és könnyű. nem olyan drága, 14.000 ft.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2008-07-14 07:18 Privát üzenet
14000 rongy és nem drága?? hm...
Első hsz. megoldása jobb, én is így oldottam meg.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008-07-14 08:32 Privát üzenet
Nekem a fa etetőszék tetszik olyat is fogunk venni 8ezer a micimackós,asztal+kisszékké alakitható.Testvérem kislánya 7hós korától használja most 2,5éves és még mindig imádja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2008-07-14 09:32 Privát üzenet
Hát csajok, mi nekünk muszáj volt megvenni a jó minőségű, párnás, 5pontos, tálcás etetőszéket, mert az én fiam koraszülött lett és elég sokáig nem tartotta magát rendesen. Kész tortúra volt az etetés az olyan etetőszékben, ami nem tartotta oldalról. Így, bár én is elégedett lettem volna a fa+kisasztal megoldással, sajnos kevés volt. Sikerült egy ismerőstől használtan egy Peg Perego etetőszéket venni, 12.000.-ért. Nekem nagyon bevált.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2008-07-14 10:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Coletto Jungle vagy Baby Design Bambi etetőszék?
Megéri ez ennyiért? Etetőszék, link-->
Melyik a legjobb etetőszék?
Alacsony etetőszék van mostanában forgalomban?
Bébikomp+etetőszék+hinta! Milyen az? Linkelnétek? Mert én nem találtam?
Etetőszék kupon van most az Anyák lapjában vagy a Baba magazinban? Miket lehet most kuponnal vásárolni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu