Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a János,...

Mi a véleményetek a János, Dániel, Eszter nevekről? Adnátok valamelyiket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 09:23
1 2
 1/13 tika9 ***** válasza:
100%
Jánost nem, de a Dánielt és az Esztert igen.
2013. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiunk lesz valószínűleg Dániel lesz. Ez az egyetlen név, ami a páromnak is és nekem is tetszik. Eszter is jó, de most nagyon sok Eszter született. János nevet ha fizetnének sem adnék a gyerekemnek.
2013. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 belly91 válasza:
100%
Szia. A János szerintem már nagyon maradi, én pl mostanában huszonévesnél fiatalabb Jánosról nem igen hallottam. A férjemet így hívják (28), de mikor megtudtuk, hogy fiunk lesz, ezt az opciót rögtön kilőttük, mert már nem divat. Az Eszter szép, nekem tetszik, és az Eszti, Esztike becézés szépen helyt áll egészen pici baba kortól felnőtt korig. A Dániel nem rossz, én azért nem gondoltam rá névkereséskor, mert van egy Dani szomszédunk, ő olyan igazi csúnya nagy zsíros vaddisznó típusú fickó, így ódzkodtam tőle, persze ez egyéni indok, alapjáraton semmi baj a Dániel névvel, szerintem egész jó, csak nekem mindig ez a szomszéd jutott volna róla eszembe....
2013. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 tetszik, adnám is. A János kifejezetten szép név, gyerekként Janónak hívnám.
2013. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia, mind szép! :) Nekem a János különösen tetszik! Nagyon aranyos módon lehet becézni, Janó, Jancsi, Jankó. ha fiam lenne egyike lenne a lehetséges nevek közül... :)
2013. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dánielt és Esztert adnám, tetszenek, a János-t azért nem, mert sok van a családban belőle, de egyébként az sem rossz szerintem.
2013. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Eszter=szép

János=régi

Dániel=pff..zsidó név..

2013. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző, az Eszter is zsidó név.

Nekem tetszik mindhárom.

2013. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha rákerestek a neten,a legtöbb név héber eredetű.rengeteg József,Mária volt a szüleink korában..akkor most az mind zsidó??????-egyébként miért baj ez?-én nem vagyok az,de ez most gázos?
2013. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gazos, csak vannak antiszemitak, mint amilyen hitler is volt. O lelkukon szarad.

Nekem tetszik mindegyik nev, kulonosen a Daniel.

2013. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!