Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxosbabák anyukája. Hogy...

Refluxosbabák anyukája. Hogy vettétek észre.3hosan is kialakulhat? Köhöghet tőle?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónapos volt mire kiderült. Igen köhöghet is tőle.
2013. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy derült ki?
2013. dec. 19. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Kértem uh-ra beutalót a klinikára.
2013. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk rengeteget bukott, néha sugárban jött belőle a tej. Köhögött, és rekedtes volt a sírása. Már stagnált a súlygyarapodása is, mire 6 hónapos korában ki tudtam taposni a háziorvostól a beutalót...
2013. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
UH-al nem lehet megállapítani, mi emiatt kórházban is feküdtünk ott mondták. Viszont az én lányom tutira az így kapott sűrítőt, gyógyszert nem adtak rá viszont azt mondták kinövi.
2013. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom most lett 4 hónapos és már egy hónapja sejtem hogy refluxos. Ő kb két hónapos volt mikor elkezdett többet bukni. Akkor még nem gondoltam hogy nagyobb a baj. Most kapott rá gyógyszert. A tünetek: rekedtes a sírása, többször köhög, nem szívesen eszik és evés közben feszíti magát hátrafelé. Kizárólag szopizik egyébként. Evés után akár 3 órán keresztül is bukik, hány, többször sugárban is egyből szopi után. A súlya sem gyarapszik annyira mint kellene. A gyerekorvos írt rá gyógyszert amit a gyógyszertájékoztató szerint refluxosoknak adják 1 éves kor felett. Kicsit tartok tőle, mert Ő még picike.
2014. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!