Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitene valaki? Hasfájásra...

Segitene valaki? Hasfájásra hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés
3 hetes a babóm. már szinte mindent kiprobáltunk amit javasoltak, de eddig nem sok eredmény van. a védőnőm meg... nem segit. Kapott már teát, infacolt, tornáztatjuk, stb. Már rossz nézni ahogy ő is szenved. Mit tudok még csinálni????
2009. nov. 25. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hós kortól angolvíz, nagyon jó, legalábbis nekünk bevállt. Vegyél 5ml-is(annyi egy adag) fecskendőt is, azzal nagyon könnyen belehet neki adni.Jó tanács, cicizés előtt add, ha anyatejes, mert rossz ízű. Kisfiam megette szépen, mert tudta, hogy utána cicit kap. Sztem ha közel vagytok az 1 hónaphoz, akkor már kipróbálhatod.
2009. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi pont négy hetesen kezdtük adni a Gripe Watert, nekünk nagyon bevált, előtte infacolt adtunk, annak nem sok hatása volt. Tehetsz még cseresznyemag párnát vagy melegre vasalt textilpelust a pocijára, szokott segíteni.
2009. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hallottam már erről az angolvizről csak ugye még nem tudtam neki adni, mert nincs 1 hónapos, de kiprobálom, remélem beválik.
2009. nov. 26. 06:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi homeós szereket használtunk, előtte mindent kipróbáltunk és azok közül talán a papaverines oldat segített valamennyit, más nem volt jó. A homeós orvos először Colocynthis-t adott,majd amikor az nem volt hatásos Dioscorea villos-át kaptunk Chamomillával kombinálva. Nem volt semmi panasza, pedig előtte tiszta horror volt minden nap. Ezek mellett csináltam sokkszor a tornáztatást hogy segítsem a levegő távozását a pocakból.
2009. nov. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!