Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudunk nevet választani....

Nem tudunk nevet választani. Ötletek?

Figyelt kérdés

Kislányunk lesz és nagy gondba vagyunk a nevét illetően.

A barátom az Arabella nevet szeretnè, de nekem ez nagyon nem tetszik, mert túl "idegen" számomra. Nekem a Reni tetszik.Tudom, hogy rengeteg a Reni, főleg a mostani 21-16 éves korosztályba, de manapság ritkán adják a babáknak. Kiskoromba volt egy Renibabám, mert mindig is tetszett ez a név. Gonolkoztunk az Alizon még és a Ritán.

Halmosi a vezetéknév.


2013. dec. 22. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A Reni szép, és jelenleg valóban nem sokan adják. A Rita is tetszik. A barátod ötlete nekem sem jön be.
2013. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reni, mint Renáta? Szép név és megy a vezetéknévhez is. A Rita és az Alíz nem tetszik. Párodnak a Renáta nem tetszik, csak az Arabella?
2013. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, Renáta. Nekem is nagyon tetszik, Halmosi Renáta :-)

Azt mondja, hogy cigànyos.Szerint pont az Arabella nem magyaros. Az Aliz és a Rita egyébként nekem nem tetszik.

2013. dec. 22. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Az Alíz tetszik.

A Renáta pont illik a vezetéknévhez,mondjuk nekem nem tetszik.

Esetleg Eszter,Csilla,Henriett

2013. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szép lenne a Halmosi Renáta, olyan jól cseng :)

De a Halmosi Alíz is :)

A Halmosi Rita kevésbé, az Arabella meg egyáltalán nem hangzik jól szerintem :/

2013. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a Renire szavazok. Szerintem egyáltalán nem "cigányos". Az Arabella nem tetszik, arról mindig a rádió jut eszembe, a másik kettő elmegy, de azok se igazán "szép" nevek. Persze ez csak az én véleményem :)
2014. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Renáta a vezetéknevetekkel, az Arabella nem tetszik, az Annabella mondjuk aranyos :)
2014. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Arabella egy pók neve inkabb.Renata szép.Annaliza-t tudnam ajánlani a férjed vonalán maradva.
2014. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Renáta és az Alíz tetszik. Arabella viszont nem. Esetleg ezek a nevek?: Adél Zsófia Liliána ? Kicsit külföldi név de szép a Violetta is :)

Ha nem tudtok dönteni legyen Halmos Renáta Arabella.


Azt án majd írj hogy mi lett a neve a babónak :)


12 hetes kismami :)

2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!