Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare, vagy babycontrol?

Angelcare, vagy babycontrol?

Figyelt kérdés
kinek milyen tapasztalatai vannak? melyiket érdemes?
2009. nov. 26. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 2 lapos Angelcare van, de meg vagyok vele elégedve nagyon! Kókuszmatracunk van, és a kislányom nagyon pillesúlyú volt mikor hazahoztuk a kórházból 2350g és mégis érzékelte.

Egy tanács: Mi a gyereket 3 hónaposan különszobába tettük, és ezért venni kellett, babyőrt is. Ha olyan Angelcart vettünk volna ami babyőr is és légzésfigyelő is egyben, megspóroltunk volna pár ezer forintot.

2009. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Angelcare 401-es van. Én nagyon meg vagyok vele elégedve nem riaszt feleslegesen, viszont ha kell akkor igen. Nekünk már előfordult, hogy a baba nem vett levegőt és riasztott, odarohantam megráztam és akkor vett egy nagy levegőt és aludt tovább. Én a baby őr része miatt is nagyon szeretem, mutatja a hőmérsékletet is. Szóval szerinem nagyon klassz.
2009. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Angelcare van, két lapos. Elégedettek vagyunk vele, de én is bánom már, hogy nem a bébiőrrel együtt vettük.

Babycontrolt nem ismerem, a körülöttem élő kismamáknak is Angelcare van.

2009. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is Angelcare, bébiőrös, nagyon bevált. Nem riasztott még tévesen, szerencsére más okból sem. Tényleg jó a bébiőr része, mi is külön alszunk, és napközben is oda viszem, ahol épp vagyok. Én imádom hallgatni, amikor ébred és beszélget a játékaihoz:) Persze nem ez a fő cél:)
2009. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Angelcare 300 van,nagyon megbízható,soha nem volt téves riasztása. Valós sajna igen,a lányom az elején néha jó nagy szüneteket hagyott a levegővételek közt,de már kinőtte szerencsére. Most 8 hós,de még használom,csak megnyugtatásként.
2009. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Mi is nagyon meg vagyunk elégedve az angelcare márkával.Sokat törtük a fejünket,de jól döntöttünk,hogy a bébiőrös változatot vettük.Megéri!!
2009. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tapasztalatokat, esetleg, hogy ki hol, mennyiért vette?
2009. nov. 26. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Angelcare légzésfigyelő van (bébiőr funkcióval), patikában vettem egészségkártyára, 32.000,-Ft volt.

+Ajándék kuka is járt hozzá. Igaz ez a gyártó akciója volt, idén nov. 15-ig.

2009. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Mi a neten néztük ki 36000-ért a angercare 401-t, de végül a Brandonba vettük meg 42000 ért.
2009. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes a Vaterán nézegetni, a barátnőmék ott találtak ugyanolyat, mint a miénk 15.000Ft-ért, két lapos, bébiőrös változat. Nem is használta, akié volt, mert kapta, de úgy gondolta neki nincs rá szüksége. Szóval, ki lehet fogni jó árban, jó állapotban lévőt.
2009. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!