Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik légzésfigyelő a jobb:...

Melyik légzésfigyelő a jobb: Angelcare vagy Babycontrol?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó szerintem. Ez a kettő nagyjából egy kategória.
2008. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen angel care sztem.nekünk a 401-es van ,maximálisan megbízható csak ajánlani tudom.NEkünk már többször is riasztott sajnos régebben és tényleg okkal. biztonságban tudom a babát a légzésfigyelővel:)
2008. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az álom virág van és eddig csak jót tudok róla elmondani.A hoxáűn forumozok és ott a csajok állandóan mondják, hogy fölöslegesen riaszt az angelcare, a babycontrollról még nem hallottam semmit.
2008. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Angelcare van. Néha tényleg beriszt, de nem tudni, hogy feleslegesen-e. Hisz a babáknál előfordulhat alvás közben, hogy elfelejtenek levegőt venni.És olyan hangosan riaszt, hogy arra megriadhatnak. Meg a mi babucink sokszor rátapad az ágy szélére és így nem mindig érzi, hogy lélegzik. De inkább fölöslegesen riasszon, mint egyántalán ne.
2008. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én mind a két gyerekemnél Baby Controlt használtam, soha nem riasztott tévesen. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

A www.benzor.hu webáruházban láttam, hogy minden fajta légzésfigyelőt forgalmaznak.

2009. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!