Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kinek nemjött be az ilyen...

Van kinek nemjött be az ilyen fajta babakocsi? Pl mikor már nagyobb lett a baba? és miért?

Figyelt kérdés

[link]


kisképen lévőre gondolok ami baloldalt fönt található


2009. nov. 26. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be én eladtam.Túl nehéz...mikor már nagyobb volt a fiam épp elég volt lépcsőn lecipelni pár fokot.Nem tudom mekkora a kocsi csomagtartója,de ez a babakocsi nem tartozik a 'kis babakocsi' kategóriába.

Ami a képen van,szerintem nem igazán praktikus,nem lehet bolygósítani!

2009. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerőseimnek volt. Amint lehetett ők is eladták, mert nem praktukus. Brutál nagy és nehéz. Nagyon sok helyet elfoglal még összecsukva is. Biztos más mellett döntenék. Ennyi pénzért sokkal többet tudó, modernebb babakocsikat lehet már venni.
2009. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, jó tágas, még overálban is kényelmesen elfér benne a fiam. Az igaz, hogy nehéz, de nagyon jó téliesíthető is, kitünően védi a babát, a nagy kerekek miatt meg nagyon jó a rugózása, rossz terepen is.
2009. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!