Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi de milyen, melyik?...

Babakocsi de milyen, melyik? Anyukak segitenetek? Annyi fele fajta van, en nem tudok valasztani! Linkelnetek nekem kepeket? Az ar majdnem mindegy, mert kulfoldon vagyok, es itt nincs sok olyan ami otthon, csak hogy lassam mi valt be sok anyukanak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek. Angliában. Te hol? Nekem a hauck apollo 4 vált be. Fantasztikus. Habár még csak 5 hónapja használjuk, de edddig bevált. Itt van egy link róla, egy youtube-os videó. Mindent elárul a videó. Nagyon praktikus és én ebay-ről vettem 220 fontért (63 e forintért) kiszállítással együtt.

http://www.youtube.com/watch?v=YzWFj-lTRXI

2010. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
anglia szinten! esetleg te is az "angliai kismamak forumoldalarol?" ezt a fajtat nezegetem en is!! es koszonom. ja es boldog ujevt nektek!!
2010. dec. 31. 18:51
 3/14 anonim ***** válasza:

erre így azért nehéz válaszolni, mert nem tudjuk mik az igényeid

pl. kell-e lépcsőn felcipelned, mikorra jön a baba, tehát téli vagy inkább nyáriasabb kocsi legyen, van-e kocsitok, mert akkor a méret sem mindegy, hgoy belefér-e, milyenek az utak állapota ott ahol laktok (kis vagy nagy kerekű kocsi kell)

és hiába ajánlanék bármilyet is nem tudom, hgoy azt lehet-e kapni nálatok.

azért írd meg mi az elképzelésed, igényed

2010. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

bocsi az off-ért, kedves első, hány kilós kb a kocsi?


mert nekem is hasonló van, olyan szempontból, hogy hagyományos,hátradönthetős, nem cserélhetők az elemei.Szerintem ezek jó kocsik, mert mikor nagyobb a baba, akkor is tud vízszintesen aludni a kocsiban.Míg ha egy olyat veszel, aminek cserélhetőek az elemei, annak a sport részében nem tud vízszintesen feküdni, ja és billeg is...az összesnek billeg a sport része, nekem ezért nem tetszenek.

2010. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hú, ez szuper jó:D fórumozok itt angliai kismamikkal, igen, a kérdésnek valami olyasmi a címe, hogy van e itt olyan angliai kismama aki ikreket vár. Nézz be oda is. hátha ott tanácsot adhatnak a csajok. Itt Angliában 500-600 fontokért is lehet venni kocsit, de én az angol terepre valami ilyesmit ajánlanék, mint amit linkeltem. Mindenkinek vagy az a régi babakocsija van, mint amiben a húgom 15 évvel ezelőtt volt, az szerintem egy 6 hónapig jó, aztán mindenképp le kell cserélni, mert ha átalakítható is, túl nagy. Bolygósított kerekeset ajánlok a macskakövek miatt pedig nagy kerekeset. Keskeny babakocsit, mert itt sok a baba, és fel kell férni a buszra, ahol 2-3 babakocsi szokott lenni:D Mivel itt szeles az idő, ezért ajánlom a mély mózes kosarasat, még nyáron se baj, ha abban van a gyerek kezdetben. Július végén született lányom és elkellett a mély mózes. (szerintem)
2010. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megint első: Sajnos elég nehéz, de még mindig könnyen felszállok vele buszra. 15 kiló kábé. Ja és kérdezőhöz:

Anglia mely részén vagy, hátha közel vagyunk egymáshoz. Én Lancashire-ben vagyok Manchestertől 1 óra kábé.

2010. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

en meg manchesterben! na most mar kivancsi vagyok te melyik lany vagy, mert en is forumozok ott, en "Z"vagyok. :D


tobbieknek koszonom a valaszt, es ezek tenleg igazak amiket az elso irt, mert nekunk a buszra is fel kell szallni. ott kozlekedunk tobbet a babaval. de azert varom meg a velemenyeket!

2010. dec. 31. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
colne:D
2010. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezt a kocsit ismeritek?

[link]


jónak tűnik, de itthon elég drága...kint lehet kapni?ha igen, mennyibe kerülül?

2011. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolso: itt sem olcso, sot!!! itt 400 £ korul van ami kb 12o.ooo ft. de szep es tetszik, viszont nem biztos hogy adnek erte ennyit :( csak viszonyitaskent mondom hogy az alberletet sem fedezi ez a penz egy honapra (ezt nem panaszkodaskent irtam). de koszonom a linket neked is
2011. jan. 1. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!