Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-18 hónapos gyerkőcök...

15-18 hónapos gyerkőcök anyukái, Nálatok holnap reggel, vagy este jön a Jézuska?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam,hogy 17 hósomnak reggel fog jönni,mert délután jönnek a nagyszülők és nem szeretném,hogy a tőlük kapott rengeteg ajándék között elvesszen. A párom szerint viszont akkor kapja meg,amikor a többit is,de így szerintem nem fogja tudni kiélvezni a játékokat. Szerintetek hogy lenne jobb?
2013. dec. 23. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk általában 25-én reggel is találtak valamit a fa alatt, mert akkor már nem számítottak rá. Így volt tavaly és idén is így lesz;)
2013. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy ekkora gyereknek még tök mindegy... ahogy nektek jó... (szerintem reggel ti adjátok oda, délután meg a többiek)
2013. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Holnap este. Ma éjjel hozza a Jézuska a műfenyőt, épp most puzzle-ztam össze, bent van a hálóban. Az éjszaka folyamén kihozom a nappaliba. Holnap az 5 évessel feldíszítem, addig apa elmegy a 1,5 évessel. A kicsi pedig hadd csodálkozzon a világító, csillogó fán.
2013. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 1.! Ez tök jó ötlet!!!
2013. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 hós fiam van. Nálunk reggel jön, délben szüleimnél, este anyóséknál. Igen, sztem jobb, ha nem egyszerre kap meg mindent, :)
2013. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!