Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel minden este 9...

Miért kel fel minden este 9 hónapos kisfiam 1 órával a lefekvés után?

Figyelt kérdés
Éjszakánként is kel 2-3 óránként, ilyenkor megetetem, mióta jön a foga a helyzet rosszabb. De újabban lefekvés után percre pontosan felkelt egy órára, ez most már megszokás lett nála? Nem hiszem hogy mindig pont akkor kezd el fájni a foga. Volt valaki hasonló helyzetben?
2009. nov. 26. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van! Illetve ez megy már 4hónapja.Most lesz 1 éves a lányom.Fürcsi után elalszik szépen,aztán 1-másfél óra múlva felébred,és teljesen fitt,mint aki totál kialudta magát.Hiába akarom vissza altatni,olyankor hisztizik! Tegnap elött is fent volt fél12-ig.Pakolgatta a játékait,dumált nekik...stb...
2009. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom szopik,inkább rájuk jellemző ez. Körbeeszi a nappalt és az éjszakát. Jól ki lehetsz merülve,ha éjjel is háromóránként eteted. Valahogy próbáld növelni több főzelékkel,tejpéppel a nappali kalóriabevitelt, mert neki sem tesz jót,hogy az éhség ébresztgeti és nem alszik egyhuzamban 3 óránál többet. Hogy birsz igy vele nappal? Nem sirdogál? Vagy nappal alszik többet mint kéne, többet mint 3 óra? Ez a pont egy óra mulva való ébredés inkább már megszokás lehet. Fiam pont ezt tette,csak hajnal 3- kor. Mindig átmentem ,cumit kapott és aludt tovább reggelig. Aztán egyik este betettem a kiságyba a feje köré vagy négy cumit, felkelt ,nyöszörgött, de nem mentem át,mert keserves sírás nem volt. Pár perc mulva szépen visszaaludt magától.biztos hogy mindig éhes,mikor éjjel felkel? Ha eleget eszik nappal,ennyiszer tuti nem kelne fel.
2009. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!