Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára mivel takarjam be 4...

Éjszakára mivel takarjam be 4 hónapos babámat? Polár pléd elég?

Figyelt kérdés
20-22 fok van a szobában.
2009. nov. 27. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég! A babák szeretnek melegben, biztonságban aludni, szerintem hűvösebb, jól kiszellőztetett szoba (max 20 fok, aludni) és vastagabb takaró!
2009. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van a babaszobában. Polár pléddel takarom, van rajta egy rövid body és egy rugi.
2009. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én is rövid bodyt és egy hosszú rugit adok rá + polár pléd

milyen takarót vegyek neki? láttam olyat, ami plüss és körbe lehet cipzározni, esetleg egy olyan?

2009. nov. 27. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan 24-25 fok van és nem tudom lejjebb állítani, de én csak egy hosszú ujjú és lábú rugdalódzót adok rá és egy polár plédet, bőven elég, néha még így is melege van.
2009. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél hálózsákot!!!

A takarót lerúgja magáról, ha eddig még nem is tette, hamarosan annyit fog kalimpálni, hogy tuti nem marad meg rajta a takaró. Hálózsákból van vékonyabb vastagabb fajta is, millió fazon! Nekem a lányom kb. 2 és fél éves koráig hálózsákban aludt, mikor már nagyobb volt, és nem kiságyaban aludt,hanem normál ágyon, olyan hálózsákot vettem neki, amiből ki tudta dugni a lábát, így menni is tudott benne simán.

2009. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!