Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nallatok is van olyan nap...

Nallatok is van olyan nap mikor az 1 ev koruli babatok nem nagyon eszik? Aztan masnap ugyan olyan jo evo mint azelott.

Figyelt kérdés
Amugy nagyon jo etvagya van es nem valogatos,de nem volt kedve sem tegnapelott enni sem tegnap.Evett de nem ugy mint maskor es nem fott kajat.Mar voltak ilyen napjaink.En ilyenkor mindig bepanikolok,h nem e beteg.
2009. nov. 27. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindíg magamból indulok ki ha ilyen van. Én sem eszem mindennap egyformán, sőt van amikor csak csipegetek mert egyszerűen nem kívánom. Ezzl ők is így vannak :o)
2009. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van.Elméletben és ha más gyerekéről van szó,én is nagyon nyugodt vagyok.:)

Egyébként mindig aggódom és próbálok a kedvére főzni.

Az én kisfiam már 18 hónapos,azért az is kiborít mostanában,amikor napokig ugyanazt akarja enni:most 3 napja főtt tojást követel.

2009. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!