Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok szokta csikorgatni a...

Babátok szokta csikorgatni a fogát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Akármilyen korban csinálják, az az idegesség, a le nem vezetett feszültség jele.
2013. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha 8 hós baba csinálja az problémára utal? Mit lehet tenni, hogy ne csinálja?
2013. dec. 29. 22:57
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Gyermekeim is csikorgatták a fogukat,egyik sem ideges típus:))) Érdekes nekik a hang amit a fogcsikorgatással adnak ki,és még érdekesebb a reakció amit ezzel váltanak ki a szülőkből:)) Majd leszokik róla:)
2013. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom csinálta ugy 2 hónapig( ekkor volt 8 hónapos, és 2 foga volt). Szerencsére abbahagyta....

Szerintem is csak a hang miatt csinálja, mert újdonság.

2013. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, nemhinném, hogy idegességre utal. Az én babám is olyan 7-8hónaposan csinálta, kb.3hétig volt ez a szokása. Utána elhagyta és azóta egyszer sem.

Tetszett neki a hang, meg hogy anyu,apu pislog és összenéz, hogy mit csinál ez a gyerek...nem volt ideges, inkább kinevetett közben minket :D

Az én babám ordítani szokott ha ideges, nem a fogát csikorgatni :D

2013. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. hülyeséget írt.


A lányom mindig akkor csikorgatja pár napig, ha új fog bújik ki. Újdonság neki, ezért csinálja, semmi köze ilyen korban az idegességhez.

2013. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, egyetértek a többséggel. Újdonság nekik a fog a szájban ezért csinálják. Enyém is csinálja. Ha új foga jön elkezdi "ropogtatni" aztán abbahagyja.
2013. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!