Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nap közben hol van a babátok,...

Nap közben hol van a babátok, illetve hol alszik?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak az esti altatásról lehet olvasni. Én arra lennék kíváncs hogy napközben is a szobájában, kiságyàban alszik vagy ahol te vagy ( pl nappali).

7 hetes a babám, este a szobájában alszik, de napközben végig a nappaliban van. Néha lerakom a játszószőnyegre, de ez még nem nagyon köti le, a nap nagy részében alszik. Anyum folyton csesztet hogy miért nem a szobájában van, de én szeretem hogy ott van a közelemben. ( a szobája az emeleten van én meg egész nap lent) Most még szopipárnán vagy a kanapén körbepárnázva alszik, de már vettünk utazóágyat/járóját ha kezd majd forgolódni.

Màs is van îgy vagy inkább a szobájában van?


2013. dec. 27. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 évesem a nappaliban alszik. Úgy van kialakítva a házunk, hogy a nappali és a konyha egyben van. Én elvagyok a konyhában, mögöttem pedig a fiam alszik, a kanapén. :-) Előtte mesézik, vagy játszik, szintén a kanapén. Én is sokkal jobban szeretem, ha a közelben van!
2013. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom, délelőtt a hintában alszik 1 órát a nappaliban, délután elmegyünk sétálni, és 2 órát a babakocsiban. Ha olyan az idő akkor kint.
2013. dec. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Napközben a jintájában alszik, vagy a kanapén a játszószőnyegén van
2013. dec. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam és napközben velem van a nappaliban,konyhában. Ilyenkor vagy a járókában van vagy pedig kúszik-mászik körülöttem. Háromszor alszik napközben,abból 1 alvást a séta alatt ejt meg,ezt leszámítva a szobájában alszik,de amíg kisebb volt együtt aludtunk napközben a nappaliban.
2013. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már 1,5 éves a fiam, de első perctől nálunk így van: nappal kint van velem a nappaliban (már jó ideje persze megy, amerre akar), alvás csakis a kiságyban nappal is.
2013. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Julie S ***** válasza:
Mindig velem van a lanyom, en igy erzem biztonsagban. Ejjel mellettem alszik, nappal a kanapen a nappaliban. De egyteru tetoteri lakasunk van, ugyhogy nehez lenne kulon rakni. Ebbol kovetkezik, hogy sajat szobaja sincs, de meg nincs is ra szuksege harom honaposan.
2013. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van kérdező, mint nálatok, a szobák az emeleten vannak, mi meg lennt vagyunk napközben. Kb 6 hetes koráig aludt nappal a kiságyában, mert ekkor még nem nagyon érdekelte semmi. Azóta nappal mindig velünk van lennt. Általában a babakocsi mózesében alszik napközben, ez mindig itt az étkezőben van. Nekem így praktikus, könnyen elalszik benne. Ha ébren van, akkor vagy járókában, vagy hintában, vagy az ágyon játszunk vele. 3 hónapos egyébként. Éjszaka az ágyában alszik.
2013. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is kétszintes a ház,lent van a nappali és a konyha (egy légtérben) fent meg a szobák.Amíg ilyen pici volt volt lent egy bölcsője meg játszószőnyege,a bölcsőben aludt,ha ébren volt ott nézelődött vagy a szőnyegen,pihenőszékben.Amikor a bölcső kicsinek bizonyult már,a játszószőnyegen aludt (nyár volt) sokszor melléfeküdtem és én is aludtam vele.Aztán 6 hónapos kora körül elkezdték zavarni a zajok,kattogások,így azóta a szobájában alszik nappal is légzésfigyelő mellett,de amúgy a nappaliban van.Amíg neked is és a babának is jó,addig nyugodtan aludjon ott,ahol te is vagy,ha már őt is zavarják a zajok gond nélkül fog a szobájában,ágyában aludni,nálunk legalábbis nem okozott gondot az átállás.
2013. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,az kimaradt,hogy most múlt 9 hónapos.
2013. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam mindíg a kiságyában alszik, de mi nem emeletes házban lakunk. Ha ébren van ott van ahol én.
2013. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!