Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztszülő jelölteket a...

Keresztszülő jelölteket a baba születése előtt vagy után szokták megkérdezni, hogy lennének-e a baba keresztszülei?

Figyelt kérdés
Hogy illik ezt? Sógornőm két hét múlva fog szülni és olyan furcsa helyzetbe vagyunk, hogy nem tudjuk kik lesznek a baba keresztszülei. Vagyis egyszer megkérdeztem Tőle hogy kik lesznek és azt mondta hogy Ő minket szeretne és ezt mondta a férjének Ő is azt mondta Neki( sógornőmnek) hogy jó. De konkrétan minket nem kértek meg hogy legyünk a keresztszülei. Most kérdezzük meg hogy akkor mi leszünk? Vagy várjak? Nemtudom... Olyan kellemetlen ez. A mi kislányunknak Ők a keresztszülei és mi úgy csináltuk, hogy voltunk 4d-n és amikor végeztünk elvittük megmutatni Nekik a dvd-t és megkérdeztük hogy lennének-e a kersztszülei, mert mi őket szeretnénk. Most ha megszületik a baba én meg a keresztlányomnak nevezem és Ők közbe meg mást akartak/akarnak annak az olyan kellemetlen. Vagy fordítva is... Te mit csinálnál,rákérdeznél? Nálatok hogy volt?
2013. dec. 30. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél csak a születésük után kértük fel a keresztszülőket.
2013. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi már nagyon vártuk a lányunk érkezését, a legjobb barátnőm mindenben mellettem állt és ő is várta a picimet, és mi már akkor megbeszéltük, h ő lesz a keresztmami! Ő nagyon szeretett volna az lenni, a keresztapa meg már ősidők óta tudta, h ha egyszer lesz gyerekem, akkor em kérdés, h ő lesz! Nem érte őket meglepetésként! Én meg a páromnak van keresztfia, mi a születése után lettünk felkérve (vagyis, mondták, h mi leszünk)... Úgyhogy ahogy neked jól esik!


Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok, de ha neked ez nagyon fontos, akkor kérdezz rá, ha nem annyira, akkor pedig hagyd, majd ha eljön az idő úgy is szólnak... nem kell törvényszerűen nektek is keresztszülőnek lenni az ő gyereküknél, ha ők a ti gyerekeiteké...

2013. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is mindkét fiamnál a születésük után kértük fel a keresztszülőket!

De ha téged ez annyira foglalkoztat akkor sztem nyugodtan kérdezz rá,semmi gáz nincs benne főleg ha már 1x beszéltetek is a témáról!

2013. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!