Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek nagyon rosszkor jött...

Akiknek nagyon rosszkor jött a baba (2. vagy 3. ), és mégis megtartották, azoknak hogyan alakult az életük? Miét jött rosszkor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkahely váltás, mellé a férjem áthelyezték ideiglenesen fél évre, szóval költözés 2x terhesség alatt, jártam terhesgondozásra végig egy dokihoz, majd teljesen másnál szültem, akit a terhesség utolsó hetében ismertem meg, s 38 hetes terhesen költöztünk, emellett van ég nagyobb lányunk, neki ovi váltások, semmi segítség.

De minden rendeződött, s most nagyon boldogok vagyunk!

2013. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3.nál beteg lett a férjem, és 6 hetes volt a fiam, amikor az apja meghalt. Nevelhettem egyedül.
2013. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagy 2es fel eves volt mikor a 2dik szuletett! Egy rossz valsagos kapcsolat, akkor kezdtem el ujra dolgozni 1alkalommal nem vigyaztunk! Terhesseg alatt koltozes, lakas renovalas, nagynak mutet es nekem2munkaheky ebbol az 1ik eros fizikai! De ugy dontottunk marad a baba! Most 14hos a kapcsolatunk javult és sokkal jobban össze tartunk!
2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!