Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak ott Győr-moson-Sopron...

Vannak ott Győr-moson-Sopron megyei anyukák?

Figyelt kérdés
Hol laktok?mekkora a babátok,fiú vagy lány?miket tud már?
2014. jan. 2. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Győrben lakunk.

15 hónapos a Kisfiam :)


Miket tud? húh... megy,fut, szalad :) Mond pár szót, rámutat mindenre ami kell neki vagy érdekli.A könyvében is megmutat pár dolgot és a testrészeit is. Ha azt kérdezem, hogy : szereted a Mamát? akkor odamegy és megöleli. Imád bújócskázni, táncolni, zenét hallgatni. Egyedül eszik /iszik. Pl. a reggelinél a kaja katonákat, cumisüvegből stb. eddig 2x megpróbált baba villával enni, beletalált a szájába :) de ezt nem "eröltetem".


Igazi rosszcsont, mindenhova felmászik, minden kiborít és feszegeti a határait! :)


Hirtelen ennyi jutott eszembe :) És Te kérdező?

2014. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.én fertőszentmiklósi vagyok.az én Kisfiam 18hónapos.ő is egyedül eszik,inni még nem tud egyedül pohárból.rengeteg szót mondd már.az én kicsim is egy valódi kis rosszcsont.szintén megmutat mindent amit szeretne vagy érdekli.utánoz néhány állathangot is.szeret az apjával barkácsolni,szerelni.de azt a szót hogy anyu,azt még nem mondja.ami egy kicsit rossz de majd annak is eljön az ideje.:)
2014. jan. 2. 22:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze ő is megmutatja a testrészeit,és ő is szeret táncolni.és zenét hallgatni.
2014. jan. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!